Hüppa postitusse

Tartu kokkutulek??


Poochie

Soovitatud postitused

39 minutit tagasi, Vengerfeldt ütles:

Tartus alati elu käib.. Pidevalt oma seltskond laseb rullidega ringi. 14 aprill suurem kogunemine, lööge kampa. Tavaliselt neljapäevakutel ka paar rulli esindatud. 

Striidi ürituste pärast ma küll Tartu ronima ei hakka :)

Aga kui see neljap midagi toimub siis hõigake, vb tuleb võtab hea siiriuse kohvi siis :)

  • Meeldib 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 4 kuud hiljem...

Oskab keegi öelda, mis kogunemine täna oli? Kari tonte oma BMW'dega ja muude loomadega, millest osa peaksid varuosadeks/vanarauda minema töllerdasid Tartus. Minut aega pöörded foori all põhjas ja kui roheline tuli, siis jäi vahtima sinna. Kui on soov sellistes kogunemistes osaleda, siis võiks nagu õppida liikluseeskirja ka natukene ning mitte igat ristmiku kinni panna ja ummikuid tekitada. Viimane jutt käib siis nende kohta, kes sõidavad üksteise perses ja panevad pöördete kohad kinni.

 

Silma jäid kaks punast e30 kerega masinat. Touringu numbriteks olid 777...

Muudetud , muutis MKool
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma loodan et antud juhul street.ee kogunemist e30 väikeste Tartu kogunemistega segi ei aja.

Need kaks punast e30 kerega sõidukit tegid midagi ohtlikku ka liikluses või jäid lihtsalt silma? Ja tavaliselt on suurem kasu otse vastavate sõidukijuhtide poole pöördumisest kui hiljem kuskil foorumis või märgatud ei tea kus grupis kurtmisel. Tervitades ja külma närvi soovides...

  • Meeldib 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

need jäid lihtsalt silma aga mingid poisikesed oma e36-te jms masinatega ei osanud kohe üldse sõita ja viskasid kopa ette. Ega ma arvanudki, et see e30 foorumi kokkutulek, kuna nägin ainult kahte e30 kerega masinat, kuid tahtsin teada, kas keegi teab, mis värk eile oli. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 aasta hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus