Hüppa postitusse

Ebay


001WSK

Soovitatud postitused

Tahaks teilt natuke abi saada kes on eBay kaudu asju tellinud/ostnud/pakkunud.

Nimelt väike jama tekkis :?

Leidsin ühe auto ja mõtlesin ,et võtan siis oksjonil osa. Sai eile üle pakutud ja nii mitu korda ,et õhtul jäin viimaseks kõrgemaks pakkujaks. Täna siis vaatasin ,et minu summa on üle pakutud( ülla-ülla ) ja pakkusin siis uuesti rohkem ,aga vahet pole mitu korda ma üle pakun või kui palju ,sest mingi vend jääb ALATI minust ettepoole 1 EUROGA :shock: Pakun nt 400€ ja koheselt on sama vend minust 1 € ees... :evil: võimatu ,et tüüp passib sekundi pealt arvuti taga..

Mis moodi selline asi võimalik on... kas mingi häkkerkäkker oma mingi programmiga susserdab ??

Jubedalt tahaks seda autot ära tuua....autoks on E30.

Ja keegi võiks ka öelda kui teab ,et kuidas ma saan oksjoni algatajaga meili teel ühendust võtta vms.. no ei leia mina seal kohta kust saaks kontakti vms...

Tänud ette ära juba ! :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ja nüüd mul siis võimatu seda autot endale osta ??

Kas ma saan ka siis seda venda huiata samamoodi ? :D

Põhimõtteliselt ,kui ma pakun 1000000 EUR siis tema pakub automaatselt 1 euri üle ja võidab oksjoni ?

Nii saab ju inimesed võlgadesse lasta :lol:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Nii sa lased ennast võlgadesse :D.

Automaatpakkumist tehes seatakse siiski mingi maksimaalne summa milleni pakkumine toimub. Vaevalt see E30 puhul miljun eurot on.

Pead lihtsalt jupikaupa pakkuma seni kuni on teine vend alistatud või enda rahalise võimekuse piir nägemisulatuses.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Selge.. sain nüüd pihta asjale.. im back in the game :D Aga arvatavasti pakub sama vend siiski uuesti üle..

1 küsimus veel. Oskate öelda kust ma saan näha müüja kontakti ? emaili või telefoni vms. Nt kui ma oksjoni peaks juhuslikult võitma ,siis kuidas ma edasi talitan ?

Ma ebay kollanokk veel :oops:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Seal nupuke "contact seller" või "ask a question" viimasel juhul pakutakse sulle variante ja kui neist miski ei sobi siis laseb sul lõpuks kirja saata müüjale. Auto puhul eeldan, et pead ise järgi minema, kui saatmisega siis uuri ennem välja kas müüja on nõus saatma väljapoole oma piirkonda või riiki.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

no sellist "contact seller" kohta vms ei ole ja ei oska seda otsidagi. olen seal google translate-ga asju tõlkinud ,aga midagi sarnast leidnud ei ole.

no igaljuhul hetkel veel juhin..ehk läheb hästi. väga üle ei taha ka maksta, et asi mõtetuks muutuks.

"einar" mainis ,et saan kirja kontaktidega juhul kui võidan ,aga ma ei leia kohtagi kus mu "postkast" võiks olla.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tänud !

Ma teadsin ,et sama kontoga saab sisse logida .com lehel ,aga ei tulnud kohe nagu selle peale ,et mailbox võib sama olla... dou'h :P

Ei ole küll plaanis sellest oksjonist ära öelda, aga kas muidu on ebay-s võimalik loobuda oma pakkumisest ? (lihtsalt tuleviku mõttes .. vajalik info :P )

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Olen samuti aeg-aajalt jälginud oksjoneid kuid osa pole võtnud. Nüüd siis avastasin hea asukohaga E30 mis taskuks ostmist ja järele minemist. Eks paistab ,kas saab selle võidu.

32h veel oksjoni lõpuni jäänud.

Muudetud , muutis 001WSK
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus