Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

10.10.2019 kell 20:59, jan17 ütles:

TvN4xT1.png

 

nii, mis edasi? 😑

Ära nii hoogsalt kõike korraga ka küljest ära lõika. Pane vahepeal midagi tagasi. Esiteks kaob sul orjentiir ja teiseks,läheb kõveraks. Kui plekitükk käes püsib,siis voolid uued tükid välja. Kumerused võid teha mitmest osast. Ega selliseid doonoreid enam väga ei leia millelt norm tükke leiab. Doonortüki leidmine ,puhastamine ja lahti puurimine üsna aeganõudev töö,et siis lõpuks veenduda,et ka see vajab lappimist.....aga edu!

  • Meeldib 1
  • Aitäh 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

No nende tükkide ise väänamine pigem palju aeganõudvam töö ja tulemus pole ikka see mis vaja. Samamoodi võid jupiti lõigata ja lappida. Selge on see, et see alumine tõstenurk on kõigil läbi või roostes vähemasti, aga nii suure alaga on ikka vähesed läbi.

See alumine nurk nagunii kedagi ei huvita, tehakse kumer nurk sinna nii et tiib ja logar poolenisti õhus pärast.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

15 tundi tagasi, jan17 ütles:

@MargusRaskaAga kuidas ma karbi osa lahendan kui eest on karp äratõstetud ning mäda ja nagu ma aru olen saanud, siis põrand kinnitub karbi külge? Kas enne vaja uus karp külge panna ja siis sealt põrand voolida?

Sisemine karbiosa korda teha kõigepealt,siis põrand.Vähemalt see alumine osa,et see nurk paika jääks. Tungikoht uueks ja karp külge

Muudetud , muutis MargusRaska
  • Aitäh 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Miks sa arvad ,et kere vedelam?   Pleki katus küll oluline osa, mis hoiab , aga ega tava kere ka jäikusega kuskilt otsast ei hiilga.

Kabrio on igasugu lisatugevdusi täis, plekid oluliselt paksemad ja ehitus hoopis teine. Sinna plekikatus peale ja saaks jäiga ja turvalisema e30 :)

Plank neljaukselise kere kaalub 210kg

plank kaheukselise kere kaalub 198kg

plank kabrio kere kaalub             285kg

plank touringu kere kaalub         242kg

Nii et kabriol seda materjali ikka on seal.

  • Aitäh 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma kasutasin ebayst tellitud spreyd.

Katad aknad ja muu osa kinni ja spreyga üle tuisata ja lasta ilusti ära kuivada. Kindlasti ka eeltöö tähtis.puhastada jne.

Klaasi peale minnes hiljem suht tüütu maha seda saada. Selle lihtsam kinni teipida. Tulemus jöi igatahes hea. Aga eks neid tooteid palju ja erinevaid. Tulemus jäi igatahes hea ja jäin rahule. 

Siin ka video kus sama toode.

 

 

Muudetud , muutis extreme327
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus