Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
P2hkel

Lobamokkade rubriik

Soovitatud postitused

Pisike ilmB-)

Vaatasin callaway vidiot:-D

Majanduslangus mu vana jäärajakas on jõuluks turvakaare saanudB-)

Ja kui ma ei eksi siis l@en oma enese m10 järgi kohe-kohe:-B

ÄL

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kas ma olen midagi maha maganud we? Paar päeva veel ja mul pole kalendrit ennam seinal. Uue mingit maksmise süsteemikat pole ka silmanud või need pildi valisime kellegi mu jaoks.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kas ma olen midagi maha maganud we? Paar päeva veel ja mul pole kalendrit ennam seinal. Uue mingit maksmise süsteemikat pole ka silmanud või need pildi valisime kellegi mu jaoks.

mul oli täna sama tunne otsisin kl aga midagi ei leidnud pilte nagu valiti aga kalendrit ei pakuta.

kui keegi teab midagi andku märku

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kalendrid veel valmis pole, seega tuleb natuke aega veel telefonist uurida või sõbra käest kuupäeva küsida. Mikko läpakas otsustas enne failide mujale salvestamist läbi kärsata ja ta nüüd vormib uusi. Mingit rahakorjandust ei tule, tellin mingi koguse eelmiste aastate järgi ja huvilised saavad minu käest osta.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kiire küsimus - M50 mootoril on karteri põhjas see õlitaseme andur. anduri põhjas on pisike auk, millest tuleb õli valja. Kas selle lekke likvideerimiseks piisab lihtsalt selle O - tihendi vahetusest, või tuleb see terve andur ära vahetada?

http://i55.tinypic.com/9k8b36.jpg

Jutt siis sellest august, mis seal keskel on:

http://c1552172.r72.cf0.rackcdn.com/270383_x800.jpg

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kindel, et sealt august tuleb? Sinna anduri peale võib mujalt ka õli sattuda. Kui kindlasti sealt august, siis ainuke võimalus, et andur mõraga või katki. Ehk O-tihendi vahetus ei aita.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ikka saab, kui su m50 on vanosega. Siis ainult üks tempi andur juurde puurida või samalt 2 signaali võtta ja korras.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kas kupee orginaal kärukonks sobib ka touringule? Või on mingid erinevused touringul teistega?

Kui kupee kere fl , siis peaks sobima.

Muudetud , muutis tanel645

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus