Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Oskab keegi öelda, mis tähendab bmwfans kodulehel käigukangi nuppu otsides ILMA embleemita nupp ??

Kas tõesti on olemas ilma käiguvahetuse "juhendita" nupp olemas ?? :huh: (tootekood on selline - 25111221284)

Kuidas ma leian sealt üles, mis üldse autole algselt külge pandi ? Kui panna VINi viimased 7 numbrit siis lükkab mulle ette lihtsalt miljon valikut, st kõik mida üldse võimalik 325le külge panna jne)

Ei saa mina aru kuidas leida kohta kust saaks konkreetse VINi alusel teada, mida vaja tellida.

Hetkel siis käigukangi nuppu :D

Sai vbolla veidi segane jutt, aga ehk saate aru...

Muudetud , muutis 001WSK
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kuidas sa siis aru ei saa, see on see nupp, millele saad ise embleemi valida - 4 käiguline kast, 5 käiguline kast, m-tehniku triipudega, m -sport jne.

Üldjuhul on neis kataloogides ikka välja sorditud põhi asjad. Sellised elementaarsemad asjad nagu kas sul on airbagiga või ilma, nahatatud nupp või tavaline plastiknupp - eeldavad need kataloogi tegijad,e t sa suudad ise välja valida. Seal on ju valikus selgelt näha ka see lihtsalt plastik nupp, mille hind nüüd kuu jooksul muidugi pea 10€ võrra tõusis.

Korduvat e30 pole mina siiani veel näinud, kõik erinevad mingil määral varustuse või modifikatsiooni tõttu, siis peaks olema seda bmwfans kataloogi juba miljon eri variandis arvestades autode suurt tootmisarvu. Silmas pidades seda, et kui sinu autol näiteks komput peal pole, siis seal lehel see nähtavaks ei ilmu jne. Saad vast näite põhimõttest aru.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Salongiventikas teeb 1-ja 2-l kiirusel närvidele käivat kriuksumist. A'la linnupojad elavad kapoti all. 

Kas ventika võll on laagrite või pukside peal, ehk kas vana mootorit veel päästa annam mõne korraliku määrdega?

Ise küsin, ise vastan. Pukside peal on ja hetkel aitas ja väike määrimine.

 

2012-06-03%252013.56.41.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus