Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
P2hkel

Lobamokkade rubriik

Soovitatud postitused

Noo aga ikkagi oleneb mida tahad. Kas tahad lihtsalt odavat jama all,et öelda nöe mul autol coilid all või tahad ka reguleerida nii kõrgust kui ka jäikust eraldi ja soovid,et tootel oleks ka eluiga. See on nagu ise ütlesid äärmusest äärmusesse. Eestis meil pole vist väga palju e30 omanikke kellel coilid all ja ma ei mõtle odavaid jom vms tooteid. Pigem loe välismaa e30 foorumites kasutajate arvamusi ja proovi omale selgeks teha mis eesmärgil ja milliseid sul vaja. 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

bcd 960 minu käest. d2 ka hea jah. olen s

itnud mõlemaga ja paigaldaund mõlmat.

olen nüüd ka paar ringi mts  paigaldanud ,aga tagasiside jaoks on veel liiga vara.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
1 tund tagasi, Young Fanatik ütles:

Seetõttu ma odavad välistasingi ala jom ja ta-technikud.

Kuna auto hakkab valu saama ka ringrajal, siis peaks see värk ikka vastu pidama.

Sõbrale paigaldasime D2’d (mitte just 30le, aga coilid samad) ja minuarust ühed parimad coilid, mida tunda saanud. Soovitan ka vaadata CATuned coilovereid, välismaal päris populaarsed.

Muudetud , muutis tisler

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Küsimus täitsa teisest ooperist. Kas keegi teab, kuidas saaks kontakti Erkiga Tartust, kes oli ka viimasel Oore kokkutulekul? Tal on facelift vist royal blau sedaan 1.6 mootoriga (all olid originaalkilbid). Aitäh! :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Ega keegi ei oska äkki öelda.. söekanister ja vahel vaakumklapp (evap valve, purge valve jms) mis suundub sisselaskesse. Kui pistikust tuleb 12v pinge peale alati (kui mul just juhtmed tagurpidi pole), see tähendab, et klapp on sulgunud tavaasendis - kas nii on õige? Juhtmed on vastupidi siis kukub mootor lonkama nagu võtaks lisaõhku.

Muudetud , muutis jan17

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

See klapp peabki kogu aeg kinni olema. Kui autot käivitad, siis läheb korra lahti ja tõmbab filtrist aurud sisselaskesse.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Eix ostaks heameelega aga , uurisin mis ma uurisin ma bmwfansis , aga õigeid koode ma ei leidnud. Kui viitsimist on ehk paned mulle õiged koodid. Suured tänud ette ära.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
14.8.2019 kell 22:28, Toivoku ütles:

kas mitte ka põhjagaasil ei anta sealt läbi?

Ei tohiks olla, muidu saab sealt lisaõhku.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

No ei pretendeeri täielikule tõele mu jutt, aga täisgaasil mina mootorisse suvalist õhku juurde ei taha :D vbolla kuidagi engine loadiga seotud, et imetakse mingil hetkel veel, kui gaasi maha lased vms ja vaakum suur, aga käivituse hetkel peaks korraks laskma selle lahti igatahes.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

See täisgaasil kindlasti lahti pole. Võib lisaks käivitusele ka aeglustades või tühikäigul perioodiliselt olla, nt e39 535i-l andis tühikäigul vali tigin sellest teada. 

Millest see info, et täisgaasil õhulugeja enam rolli ei mängi? Tundub ebaloogiline, sest õhu temperatuur, tihedus ja võimalik filtrist läbi imemise maht on ju kõik muutuvad tegurid.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
17.8.2019 kell 18:44, Margo ütles:

No ei pretendeeri täielikule tõele mu jutt, aga täisgaasil mina mootorisse suvalist õhku juurde ei taha :D vbolla kuidagi engine loadiga seotud, et imetakse mingil hetkel veel, kui gaasi maha lased vms ja vaakum suur, aga käivituse hetkel peaks korraks laskma selle lahti igatahes.

Kas selle pimeks toppimisel on mõtet? 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele teemale...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus