Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Salongi ventikal ei ole releed- lülitist otse läbi takistiploki(enamus sõimab seda reostaadiks) puhurisse, kui ükski asend ei toimi siis takistiplokil diood läbi põlenud või puhur ise surnud. Kui diood on otsas siis olen sinna jämeda juhtme peale tinutanud, et asi toimiks.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

6/7/2017 kell 23:42, sass ütles:

Nuppu keerates tuleb mingi koormus taha aga puhuma ei hakka.käib klõps ja koormus kaob.

Kas kellegil on pakkuda takistiplokki?

Seekord oli mootor lihtsalt kinni jäänud,moosi vahele ja korras.

Muudetud , muutis sass
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tõstan vana teema, originaalis e30 on 2.7l passis.

Uus mootor vahel 3.5l, kas on nüüd võimalik arvele saada või peaks ütlema et on 3l? Kontrollivad reaalselt mootori peal olevat koodi ka? Ja ilma katita arvele ka saada oleks võimalik?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tee maanteeametile avaldus, ega muudmoodi teada ei saa. Kaalule saadetakse sind tõenäoliselt nii kui nii, aga sul ei tohiks kasludega selliseid probleeme tekkida nagu mul oli, kuna tehasest on r6.

Kui ma nüüd õigest aru sain, siis 30% rohkem jõudu, 20% rohkem töömahtu ja 10% rohkem massi, kehtib ainult nende autode puhul, millel tehasest ainult üht mootori varianti pakutakse. Ma ei tea mida muude autode puhul arvestatakse. Igal juhul nende numbrite järgi ei saa 3,5 kuidagi arvele. 

Mina kirjutasin avalduse(mootoritüübi ja vin koodiga, kust mootor pärit), nende nõudmisel kaalutõendi ja siis sain loa minna ümberehitatud sõiduk arvele võtta. Arkis kontrolliti sõiduki tehnonõuetele vastavus, aga mootori numbrit reaalselt keegi ei vaadanud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus