Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Linnas on alati see oht, et jääd kellegile silma ning hiljem oled "kuulus". Selle pärast soovitan väga valida, kus ja mida teha. BMW on veel n.ö. kõrgema ohu allikas, mis jääb eriliselt silma, seega sellega peab veel väga vaatama, mida teed. Aga no kui libedasõit meeldib, siis soovitan korralikud naastrehvid muretseda ja talvel Ilmatsalu jäärajale tulla, kus mõne euro eest saab nii palju lustida kui tahad (klubiliikmetele teeme soodustuse ka. Facebookis leiad ülesse otsides Ilmatsalu jäärada 2012, kõik rajaga seotud info läheb jooksvalt sinna).

Muudetud , muutis siimp
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Will ära tee välja, läbi aegade neid vingatseid ja kitukaid jagunud. Ega see kui nüüd paar inimest jätavad küljetamise järgi ei muuda nagunii mitte midagi. Eks tuleb lihtsalt rohkem peale passida neid filmijaid ja minema ajada või lähme mõnda kõrvalisemaase kohta (neid õnneks Tartus jagub kui linna teada). :)

 

Elu elatakse ikka endale mitte teistele. ;)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mina ei öelnud midagi :D ma nägin rulli lohisemas uudiselõigus ja uudishimust küsisin kes see on. Sina hakkasid kohe ennast hoolega kaitsma nagu oleksid poes piima järel käinud ja nüüd kõik üle Eesti tembeldavad sind. Mis kommenteerid siis kui meie arvamused on nagu haneselga vesi :D ?  Naerma ajab. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

s***a juhtub, tuleb võtta õige kellaaeg, õhtu 22 ajal pole kindlasti sobiv aeg selleks, olin ise Prismas see hetk, kui te seal libistasite nagu naised :D Samas inimesed kes poes käisid vahtisid tükk aega parklas enne kui ära läksid! Uskuge või mitte, isegi Prisma turvamees vahtis tükk aega väljas :D

Ja see E36 mis lärmas nagu mingi ilma summutita parasa, ärritas tõesti mindki oma lärmiga. Rullikas nt üldse ei häirinud.

 

 

Ei tasu vist rääkida Kaido mis Elvas talvel tehakse :D Autosid ikka massiliselt ja igast margist.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Paljude arusaam on siis järgmine: Mina olen oss, sest küljetan parklas. Teised on tegijad, sest teevad seda ettenähtud kohas?

Mis mul teie arvamusest, nagu hane selga vesi.

Tahaks teada, kus need ettenähtud kohad on Tartumaal :D  

Ma ei saa väga aru, miks sellisest asjast uudis vaja valmis teha on. Lihtsalt üks suurem tühi parkla, kus inimesed libeda tulekuga autosid proovivad. Ei näe probleemi ja ei saa aru, kus need inimesed seal läheduses elavad.

Seal olen näinud nii x6 proovimas kui ka g4s-i kes proovis ja hiljem vaatama jäi :D

 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Erki ära nori teise kallal, vaata kui vähe aega tal load olnud on. Tartus üks ideaalsemaid kohti harjutamiseks ongi too sama parkla, hea sile pinnas ning ruumi ka piisavalt, et ohutult lasta. :) Pealekasvu peab olema ja siis ka tuttavaid rohkem kellega suhelda.

Siim ära nüüd kurjaks mu peale saa ega midagi, aga ega igaühel pole piisavalt raha et osta kalleid talvekaid.

Ise koolis veel käisin ja esimene E36-ga sõitsin siis Ilmatsalus oli suht võimatu lõbutseda, sest rada alati ülilibe ja kurve palju. Üks variant oleks kindlasti Ulila rada kus saab ka nn kulunud rehvidega lasta, aga asub juba Tartust kaugemal.

 

// Erki ära sa jumala eest Elva teemast midagi maini, muidu lüüakse risti ka perefoorumis. :P

// Karl ainukesed lähedal olevad elanikud peaks olema seal Emajõe ääres selles kahtlase kujuga kortermajas, aga neid pigem häirib suviti rehvide kiunumine ja kui otseläbi väljalaskega minna antakse.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Korralikud rehvid ei ole alati kallid nagu ka hea ei võrdu alati kallis. Head rehvid võib ka päris odavalt kätte saada kui näiteks osta.ee või soov.ee silma peal hoida. Lihtsalt mainisin, et tuleks korralikud rehvid võtta, mitte mingid olematu mustriga lamellid (millega oled ka liikluses ohtlik). Toon ühe näite eelmise aasta talvest, kui ilmatsalu jääraja foorumisse kirjutas keegi vene nimega härra, kes kurtis, et JÄÄ on liiga LIBE ja palus, et äkki raja haldajad võtaksid midagi selles suhtes ette ning muudaksid jää kuidagi mitte nii libedaks. Igatahes ma leian, et jää peabki libe olema ja seal sõitmiseks võiksid olla lihtsalt naastrehvid, kuna loogiliselt mõeldes lamellrehviga jääpeal pidamist olla ei saagi.

Muidugi kui sellise ilmaga, nagu praegu, naastrehvidega kusagil külge libistada, siis ilmselt on need paari päevaga juba liialt palju kulunud ja sellisel juhul pole tõesti mõtet korralikke rehve osta.

Muudetud , muutis siimp
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ketsi tegemise vastu pole mul miskit aga värskete lubade omanikuna võiks ikka tulede kasutamise kord selge olla( kui ei ole siis kirjuta vihikusse 5 korda: Udutuled ei põle koos lähituledega ilma udus sõitmata.)

Teine asi, et sellised juutuubi kanalid ei pea olema avalikud, et igaüks saab jagada ja ilmarahvale näidata. Kuulsaks saamiseks on laulu-, modelli- ja muud talendisaated. :D

  • Meeldib 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Lihtsalt naastrehvid... Oleksin pidanud alles hoidma ühes goodyeari naelad mis olid 3 aastat vanad. Peaaegu kõik naelad alles ja väga vähe kulunud otstega, aga reaalselt jää peal pidamine alla nulli. Ei kõlvanudki muuks kui linna peal peenestamiseks. Ma kasutatud rehve suht üldse ei julgegi osta, eriti kui teemaks jäärada. :)

 

Ega ilma asjata ei käida linna vahel laskmas, sest seal pole nii head rehvi vaja, et kätte saada just see piisavalt mõnus adrenaliin. Ma lihtsalt räägin seda mida olen reaalselt ise läbi elanud. Olin tõsihingeline rullnokk pea 3 aastat, sõitsin igasuguste nn kandossidega ringi kuid ei äestanud mitte kedagi ära. :) Ja eks omalajal sai nii mõni tibigi sellega ära võlutud. ;)

 

Seda mõistan jep, et internetti sattumine on jama, aga ta pole ise ju selles täielikult süüdi et mingid vanad filmisid ja üles toppisid. Lihtsalt järgmine kord peale passida ja hoiatada neid viisakalt.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus