Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Härrased, äkki on kellegil katuseluugiga isendit Tallinna kandis varuosadeks?
Oleks üht imepisikest jubinat vaja. Olen nõus selle ka ise demonteerima. Või ehk vedeleb kellegil katuseluugi renni kusagil? See on see osa mis kinnitub katuseluugi sisemise katte küljes ja liigub koos katuseluugiga sisse-välja. Selle küljest oleks vaja detaili nr. 11.
http://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=AB11-EUR-01-1990-E30-BMW-316i&diagId=54_0126

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kindlasti olete kõik märganud, et mul avatari pilt kadunud. Tahtsin muuta. Eemaldasin vana pildi, valisin "lisa pilt arvutist", proovisin .png, .jpg, .gif variante ja no ei lae pilti ära. Proovisin ka ülla Exploreriga ja sama asi. Oskab keegi aidata?

 

Teine küsimus, kas särke ja pusasid see aasta tellib (mul nkn pooltelgede jaoks raha ei ole, auto seisab, saan vähemalt ühistranpordis särki või pusa kanda)?

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kindlasti olete kõik märganud, et mul avatari pilt kadunud. Tahtsin muuta. Eemaldasin vana pildi, valisin "lisa pilt arvutist", proovisin .png, .jpg, .gif variante ja no ei lae pilti ära. Proovisin ka ülla Exploreriga ja sama asi. Oskab keegi aidata?

 

Teine küsimus, kas särke ja pusasid see aasta tellib (mul nkn pooltelgede jaoks raha ei ole, auto seisab, saan vähemalt ühistranpordis särki või pusa kanda)?

 

Kas foorum ütleb ka sulle midagi, miks ei lase? Refreshimist proovisid? Kui kuidagi ei saa, saada pilt mulle.

 

Särke-pusasid ei ole sel aastal tellitud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

No ega siin foorumis teistest polegi mõtet rääkida.

Nali naljaks, vaatasin eile just mobile-s ringi ja üks 2002ti Alpina maksis 75000.-

Ja ära ostab selle arvastavasti ainult samasugune koguja nagu videos ja paneb ta selle raha eest teiste vahele seisma. Et sellega sõitma minna, peaks paar tundi autosid eest ajama :D

Ei oska sellisest asjast veel aru saada.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus