Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

kiire küsimus teile, kas e36 2.0 diffri sisu sobib typ 188 e30 diffrisse? Nimelt võtaksin sealt ülekande ja paneks enda lsdle, saaks pikema ülekande.

KÜsi kasutajalt vrt bmw foorumist.mulle tegi kunagi 4,45 ülekandega diffri e36le type 188 korpusesse.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Bmw-ga ikka tüütu Soomes käia ! Juba Eesti poolel kurjad pilgud olid,aga õnneks ei miskit .Soome poolel vedas sain 4nda autona maha ja kohe toll tõmbas kõrvale  :thumbsup: Õnneks kõik oli ok ja pääsesin peale  15min ootamist liikvale.Sai rahus 1,5h kodupoole sõita ja 1km enne maja võttis ment veel kinni. Pandi puhuma ja küsiti kuhu lähen jne, sama jutt ka tollis. Kunagi sai e36 käidud paar korda Soomes ja iga jummala kord tõmmati kõrvale ka. Ment soovitaski muud marki autot kasutada,siis nö. vähem pedereerimist   :D

 

Õnneks rull toimis hästi ja vedas kohale...küttekulu tuli kuskil 10l sajale 100-105km/h sõites.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tuli hea lugu meelde kuidas ma paar nädalat tagasi mõtlesin, et teen pulli ja küsin ülevaatuse mehe käest mis ta arvab. Läksin järjekorda tõmbasin kapoti lahti vana tuleb sinna küsisin"kas te näete siin midagi valesti olevat" ei näinud vastas, kuigi mul 1,8 asemel 2,8. Edasi siis pidurite test vana räägib "esipidurit ok tagapidurid p***e käigukang läks pooleks" minu isearetis short shifter andis järele :D aga pole hullu pakkusin välja, et lükkame edasi ja pane tagapidurite kohale korduv tulen homme tagasi peaasi, et mootoripool kinnitatud saab ja nii tegimegi. Sillatest ok. CO mõõtmine kõik punases seletasin talle, et mul katti pole ette nähtud ja lambdasi pole jne... et eelmine aasta kalle sai küll asja paika lambist tuli meelde, et eelmine aasta 1,8 mootoriga keegi kalle oli ülevaataja ja siis vana lambist ütles, et sõida välja. No ronisin kanalisse panin kolmanda käigu sisse ja sõitsin välja teades, et tuleb vist katte ostma hakata aga üllatuseks maksma minnes vana ulatab auto passi ütles  "kõik korras" Küsis veel kas tulekustuti on olemas millepeale pidin ka ei ütlema :) fak mõnikord lihtsalt joppab aga hind oli tõusnud 40euri tahavad juba saada ülevaatuse eest.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Trr... ma käisin kunagi lasnas piitri maanteel E46-ga ülevaatusel, siis see nussis mul korralikult ajusid, et ikka läbi ei saaks lasta. Hakkas puhta jutuga, et see on juba nii vana diisel ja kindlasti katid läbi ja tema juba õuest nägi kuidas suitseb, aga kui kontrollima hakkas, siis selgus, et suurem osa bensukaid ei põleta ka nii puhtalt. Tõkiskingad, vestid, tulekustutid, isegi tulede reguleeringut kontrollis. Siis kui lõpuks tundus, et kõik on okei hakati juhiukse klaasi läbipaistvust mõõtma ja selgus, et see on 5% üle normi. Oi kus ülevaataja nägu lõi õitsele, et ikkagi midagi leidis. Aga kuna see märgatavalt ülevaataja tuju parandas, otsustas ta mind siiski läbi lasta. No ma ei mõtle seda välja noh, nina all looklev hall vunts hakkas mehel kohe särama peale seda kui midagi ikkagi leidis.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tuleb käia passimas kuna ülevaatusmehikesel hea tuju on :lol:  päev enne palga päeva ja kindlasti lõuna aeg kui kõht on täis ning autodejärjekord olematu. päikseline ilm tuleb ka kasuks ;) ühesõnaga ainult mai, juuni, juuli sest ülejäänud kuudel on november.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Vaatasin lihtpäringust et mu kunagine rull on nende andmetel 1986 eestis registreeritud ehk siis uuena. On see võimalik?

Auto nr on 199 TAI  ja 325e.  Ise usun küll et äkki kala ark-s andmete sisestamisel vms.

Huvitav oleks teada mis sellest autost nüüdseks saanud.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kusjuures endal oli sarnane kogemus, kus ARK-s auto omanikuvahetuse vormistamisel dokumentide kontrolli käigus märkasin, et Eestis reg. oli saanud sama kuupäevaga, mis esmane reg. Pidin klienditeenindaja tähelepanu juhtima "vanale" teh. passile ning seejärel ta pusis mõni aeg, et asjad korda saada. Algul väitis küll, et nende süsteemis ei ole võimalik "vigu" teha aga "vana" teh. passi vaadates muutis lõpuks meelt.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Vaatasin lihtpäringust et mu kunagine rull on nende andmetel 1986 eestis registreeritud ehk siis uuena. On see võimalik?

Auto nr on 199 TAI ja 325e. Ise usun küll et äkki kala ark-s andmete sisestamisel vms.

Huvitav oleks teada mis sellest autost nüüdseks saanud.

Sõber ta sult ostis,ning sõitis mingi aasta,kuni mootor kokku jooksis,siis ostis lauri selle ära ja sealt läks see mingi bmwhoolduse omanikule. Edasine teadmata.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mispärast see mootor siis kokku jooksis? See läks ju ometi uute osadega kokku v.a kolvid. Lasin teha selle mootori. Ennem remonti oli see vanaraud mille lolli peaga ostsin Tabasalust, omaniku väitel korras mootori pähe. Karter oli lapitud silikooni, pleki ja kipsikruvidega ja ulme nõgikihi all.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus