Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Pruun/lilla juhe on temp näidiku oma- läheb mootorijuhtmestikust läbi mootoripistiku kellaplokki. Teist juhet selles pistikus pole ja anduril peaks ka olema ainult 1 klemm.

 

Pruun/punane ja pruun/oranz on aju temp anduri juhtmed.

 

Pruun/kollasega on skeemis märgitud 2,4,ja 6. pihusti lülitus ajust.

Mul on anduril 2 klemmi ja ka 2 juhet selles pistikus

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Järelikult diagnoosid sa aju andurit eeldusel, et tegu E30 pärit mootori ja juhtmestikuga. Seda ei mäleta kas E34 pealt tulnud mootoritel on näidiku anduril äkki 2 klemmi.

 

11056940_1084994194859642_462463566_n.jp11063257_1084994211526307_861760155_n.jp

kui nr 4 pin maandada mootori juhtmestiku poole pealt siis lööb tempi näidiku põhja, kui aga tempi anduri pistiku poolt siis ei juhtu mitte midagi.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma sain täna naise käest teada,et auto hooldust tehakse auto vanuse järgi aga mitte läbisõidu järgi. Uuematel autodel pole vaja õlivahetusi üldse teha ja kui ka teed siis peab kasko selle kinni maksma. Te vaadake oma kulutused hoolikalt üle,äkki maksate ka mõttetult. Filtreid pole ka vaja vahetada ja uued rehvid peaks kasko maksma.

Tra ma jälle joon.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mhmh, silmast allpoole väike haav ja ülejäänud ümbrus sinine. Ei saagi aru millest ta nii läks, sest visco tuli ilma probleemideta küljest ja sai uus külge, rihmapinguti oli juba varasemalt läbi, seetõttu ka rihm pingul ei olnud. Hakkan täna laiali võtma, siis näha palju reaalselt kannatanud osasid on, radikas koos kojaga on kindlalt puruks, sest tosooli lendas. :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus