Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Oskab keegi mulle soovitada mis mõõdus tänavasõidurehve jääraja võistlustel kasutada e30 kerel? Ise väga katsetanud ei ole ja kogemusi vähe sellel alal. Hetkel plaan võtta 185/65/14 kas vallai või master nordic2 või 3 ning pakibussi naelad sisse liimida.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Oskab keegi mulle soovitada mis mõõdus tänavasõidurehve jääraja võistlustel kasutada e30 kerel? Ise väga katsetanud ei ole ja kogemusi vähe sellel alal. Hetkel plaan võtta 185/65/14 kas vallai või master nordic2 või 3 ning pakibussi naelad sisse liimida.

Ka ise proovisin eelmine aasta ära vallai ja pakika naela kombo. Jääeada sõita oli väga hea ikka. Alla läksid nad mul w124 mersule.. jäärajal olid tavarehviga nelikveolised igaljuhul kõik jalus :P

Sõita oli ikka väga fun :) võrdlusmomente teiste rehvimarkidega küll ei ole. Aga ise olin väga rahul. Sai küll tänaval ka sõidetud kuid tapab naelad kiiresti ära. Olid küll liimitud aga algselt sõitis küll puhtalt naelte peal ainult. Seega siis igaljuhul 2 jooksu velgi/rehve tänava ja jääraja sõiduks.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ka ise proovisin eelmine aasta ära vallai ja pakika naela kombo. Jääeada sõita oli väga hea ikka. Alla läksid nad mul w124 mersule.. jäärajal olid tavarehviga nelikveolised igaljuhul kõik jalus :P

Sõita oli ikka väga fun :) võrdlusmomente teiste rehvimarkidega küll ei ole. Aga ise olin väga rahul. Sai küll tänaval ka sõidetud kuid tapab naelad kiiresti ära. Olid küll liimitud aga algselt sõitis küll puhtalt naelte peal ainult. Seega siis igaljuhul 2 jooksu velgi/rehve tänava ja jääraja sõiduks.

Oleks talve vaid :BMW:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Taandarenguga pole mõtet tegeleda jah. Ega m20b25 puhul ka iseenesest ei pruugi midagi muutuda paremaks (küll hullemaks) lihtsalt nende tükkide vahetusega. M30 pihustid lihtsalt natuke suurema cc/min, aga see swap järgneb kaane modimisele tavaliselt, et kütust lõpus ka piisavalt oleks.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus