Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Oleme ausad juhtus sarnane asi töökaaslasega Pirni tänaval, tema tuli oma golf 4ga, täiesti tavalised 15 plekid all vastu tuli penskar nissaniga sama moodi 14 plekid. Said nad siis kokku nii et golf jõudis seisma jääda aga nissan tuli sõitis talle 35km/h esi rattasse ja see viskas ta kohapeal üle katuse. Mõlema auto rattad ilusti koopas peidus enne olid peale avariid oli golfil vaja uut tiiba, õõtsa ja püstakut. Nissan mudugi mahakandmisele sest isegi selle sara ülevär oleks maknud rohkem. Asi käis läbi ka Pealtnägijast

 

 

http://www.reporter.ee/2011/11/24/pirni-tanaval-paiskus-auto-katusele/

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kuna IX-ile ma kuskilt mujalt stabika pukse leida ei suuda siis küsimus selline, et kas keegi H2-st lähemal ajal midagi tellida ei plaani? Hüppaks kampa.

Sooviks siis kahte eesmise stabika puksi sealt soetada (31351701127) aga ainult nende pärast ei raatsi nagu tellimust teha.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

kas esipõlle saab nii ära võtta, et stange tala jääb külge?
Hakkasin eile lammutama aga kuna mul polnud seda suurt torx võtit siis jäi asi pooleli.

Just vaatasin lepa teemas,et tal põll küljest ära aga stange tala ikka küljes.

Ja kuidas akna liiste eemaldada?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tagastange eemaldamisel keerasin torxi võtmeid 3tk pooleks ja lahti pole siiani saanud :( Leotasin roostesurmaga, kütsin gaasileegiga - tolku mitte muhvigi - peab ka tunnistama, et seni ainus polt autode juures mida pole lahti saanud veel. Olin sunnitud stange koos amortidega eemaldama aga esistangega sellist võimalust pole.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Olen Hiiumaal, Hirmuste kandis. Sõitsin karteripõhja 324 TD-l puruks, mis imega, ei oska öelda, sest koht, kust hakkab õlinire ja enne seda, on maapind ühtlane.

Kas foorumist kellelgi tuttavaid Hiiumaal? Mõni e30 vana Hiiumaalt?

Jään ootama. Tuhat tänu!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Otsin inimest kes ostis minult paar aastat tagasi e30 ära auto oli 324d läks kuhugile elva kanti,
nr oli  ALI kuid nr hetkel peast mäleta !
genekas ei laadinud ja kutid tulid oma velgedega autole järele,ühendust saad nr 56233134 Erki !
soov oleks et auto kas ümber kirjutatakse või miskitmoodi minukaelast ära saaks !

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus