Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Ülo on seadusemees :D

Ilmselgelt on huiarid mõlemad, minusilmis muidugi kaameramees rohkem. Terve tee pidi kaubikujuht ilmselt kannatama see aeglase piidri taga sõitu ja oli sellest juba väsinud. Vahet pole, mis on seadused, selliste aeglasemate vendade takistamine ka lubamatu.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Filmija hoidis adekvaatset pikivahet ja pikivahe ei ole selleks, et sinna iga piider sisse saaks sadada. Oleks see manööver mõnisada meetrit varem sooritatud, siis saaks ma sellest bussijuhist aru. Enne manöövri sooritamist tuleb veenduda selle ohutuses ja see on koht kus bussijuhil on vajaka jäänud. Lisaks ei ole videost aru saada, et kaameramees kiirendaks, pigem rull lihtsalt pidurdas ees ja pikivahe vähenes. Kaamera pilt on petlik, aga üsna hästi on näha kuidas kogu sõidu jooksul kaamera rullile lähedale jõuab ja hetkeks kui buss kaameraga auto kõrvale jõuab on seal vahet enam-vähem pooleteise bussi jagu. Tahtliku tegevust näen mina alles situatsiooni lõpus, kus on näha, et kaameramees peab ilmselgelt mingi hädapidurduse vms tegema, et liiklushuligaan vahele lasta, aga jätab selle tegematta.


Aga see on ainult minu arvamus.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kogu see 4-realise kokkusaamine seal kaheks reaks on üldse täielik jama ja projekteerijate möödapanek. Ülemiste ristmik on nüüd tipptunnil ilusti puhas aga ummikud on kandunud Järvevana teele :D.

Õnneks ise sõidan õhtusel tipptunnil Järvelt Ülemiste poole ja ei ole mingit ummikut :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tallinnas kügeledki iga päev 2 tundi kuskil fooride taga. Endal ka kopp ees sellest täiesti..

 

Osadel on peale selle kodus veel kusine elu, seetõttu siis peabki ennast kuskil ummikus tõmblemise ja aknast vehkimisega välja elama.

Muudetud , muutis oo7
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Pole seal midagi häda, see ikka suht üle vöimendate, nagu see palgalöhe teema jne.

Iga aasta pannakse miljoneid sealkandis teeremonti.

Siinkandis valitakse kohti kus kruusatee tolmutörjet teha ja vingutakse juba,et raha on otsas. See talv pidi ikka hulga raha alles jätma.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kuidas on võimalik, et osad siinsed inimesed õigustavad kaubikujuhti...

Kaubiku tüübil oli ilmatu aeg kaameraga auto taha reastuda või kasvõi tema ette. Vaadake videot, tükk aega on kaks rida ja tüüp viimasel hetkel, kui rida juba lõpeb hakkab pressima.

Kaameraga auto ei kiirendanud vaid esimesed autod pidurdasid. Kaameraga varustatud auto oleks pidanud tegema äkkpidurduse selleks , et trügija vahele lasta ?

Oleks saanud kindasti jäsru pidurduse teha , aga siis tekib topelt ohtlik olukord kus sulle lendab auto tagant sisse nt. Kaameraga auto sõitis omas tempos rahulikult , ütleme näiteks koju, kui järsku trügib mingi fukn furgoon su külje alla :D

JOPPAKOLLA!!!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Jätkuks.... oleks kaubiku tyyp siis ymber reastunud, kui kaks rida veel piklt vabad olid. Oleks saanud temast ette sõita ilusti , suuna sisse pannud ja siis yritanud reastuda , oleks ka ilusti sinna vahele mahtunud/lastud rahulikult reastuda.

Muudetud , muutis 001WSK
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kle eix ,mis sa ajad :D

Kaubikujuht on tuttav või ?

Ei oleks sinust uskunud, et sellist käitumist õigustad ja kaitsed.

Endal peaaegu iga päev selline situatsioon, kus JULMALT pressitakse vahele jne.

Jah, elemenaarne viisakus on , kui lasen SUUNATULD näitava auto enda ette, kui ta annab selleks märku.

Kui aga ma teen äkkpidurduse sellise manöövri pärast , siis jällegi tagumine inimene vihastab jne... huvitav miks see kaubikujuht siis ÕIGE mees selles olukorras peaks olema, et teda PEAB vahele laskma ? ja kui ei lase ,siis tahab 1:1 teha... mõistlik vend.

Muudetud , muutis 001WSK
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma oleks kaameramehe asemel täpselt samamoodi käitunud kui mitte isegi gaasi lisanud.

Nagu hullult on vaja viimasel meetril veel mööda higistada.

Ja jääb veel niimodi õigust üle.. täis tr**p

Need kullerivennad arvavad üldse et on tallinnas liiklust juhtivad organid ja teevad mis tahavad.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Clarksoni raamatut lugedes saate teada kes valgete kaubikute juhid tegelikult on :D Ise olin valge kaubikuga samasugune m-nn nagu seal videos. Ainult et mina oleks filmija asemel täiega kaubiku ees plokki tõmmanud :D

Muudetud , muutis RaulA
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Õnneks bemmimeeste tegelikust olukorrast ei pea raamatutki lugema.

Sellest videost rääkides, ei ole üldse ime, kui seal oli juba varem mingi situatsioon.

Nagu kunagi üks bemm ühe passati kraavi rammis, pool aastat hiljem näidati teles ka bemmi pardakaamera videot :)

Kogu liiklus on täis igasugu jobutajaid ja takistajaid, kes põhjustavad tihti väga palju ohtlikke olukordi.

Nii,et kui kusagil mõnd valget kaubikut ülbitsemas näete, siis võin see mina olla :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus