Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

ja üleüldse... Üks 2006. aasta uuring leidis, et keskmine eestlane kõnnib aastas umbes 1450 km.
Teine uuring leidis, et eestlased joovad keskmiselt umbes 83 liitrit õlut aastas.
Seega on keskmine õlle kulu umbes 5,7 liitrit / 100 kilomeetrile.
 

 

Minul tuli see number sinna 27 liitri kanti 100 km kohta... muidugi ma kõnnin aastas vähemalt 3 korda rohkem ka :D või isegi 4... kes neid ikka loeb :D:beer: 

 

http://www.youtube.com/watch?v=mD82vb8DjX8

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ei ole vist vaja arvelt maha võttagi, viimati ühel sõbral oli kogemus, et müüs auto maha aga autot ümber ei kirjutatud. Läks siis ostumüügi lepinguga arki ja seal teatas, et müüs auto maha ja andis ostumüügi lepingu sinna, seal arki töötaja midagi vormistas ära ja öeldi, et rohkem muret pole, et nüüd on ostja asi, mis edasi saab...
Kui ajutiselt arvelt maha võtta, siis on vist pärast vaja uuesti arki minna, et uuesti arvele võtta kui ostja peaks tahtma enda nimele kirjutada vist?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma kopeerin siia ühe oma varuosade rubriigis leiduva teema, sest sellega seoses on mul veidi know-how'd vaja.

Kes teab ja mäletab, siis olen pikalt jauranud oma auto suunatuledega ja nende mittetöötamisega pole seotud ei ohutulede lüliti, relee, pirnid vms. Kakkusin veidi roolitagust laiali ja suunatulede kangi süsteem tundub küllaltki äbarik olevat. Ma siiralt loodan, et uue ostmisega saab korda  :D . Seega siit detail nr 2 koos kangiga oleks minu ostusooviks : http://realoem.com/b...762&hg=61&fg=35

Sinna detaili külge on joodetud ports juhtmeid - ei teagi, kas juhtmed lahti tõmmata ja siis uue detaili külge joota või leidub kuskil veel kaugemal rooli all või mujal mingi lihtsam lahtiühendamise võimalus? 
Lisaks avastasin imelikke sümptomeid - suunatule kangi paremale või vasakule fikseerides juhtub imeharva, et suund hakkabki tööle. enamjaolt on lihtsalt vaikus. Vahel plõksub relee niisama, kuid valgust pole. Ohutulede lülitit sisse vajutades lambid vilkuma ei hakka, aga...kui sõrmega ohukate lüliti umbes paar millimeetrit sisse vajutada ja sõrme jõuga paigal hoida, siis hakkavad suunalambid vilkuma. Ehk siis väga imelik lugu. Ma tahaks uskuda, et kui ma selle realoemis näidatud detaili vahetatud saan, siis saab see jama lõpu. Kui kellelgi mingeid toredaid mõtteid eelnevaga seoses, siis võib siia lajatada. Tänan jällegi!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus