Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Küll tal eluiga ikka on ma arvan, iS mootorist on 2 liitrisena ju BMW ise touringcar autodel üle 300hp välja võtnud, samuti M3 omast (2,3L)  Kestavad ju isegi 24h sõite..

 

 

Ma ise usun et see jõud on tänu kõrgetele pööretele s.t kanged nukkvõllid ja custom sisse ja väljalase.  Max võimsus vast kuskil 8000 lähedal

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kas keegi hea inimene laenaks mulle ohutulede lylitit umbes minutiks, et saaksin veenduda, kas mu rulli katkiste suundade pohjus peitub vigases lylitis. tallinnas nommel olen ja tuhat tänu ette. voite teada anda siia voi 59004774. :) Ühesõnaga krutiks korra maha, paneks enda oma asemele ja vaataks, kas mul siis löövad lambid põlema. Ja siis annaks kohe tagasi :D

Muudetud , muutis Henrik
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Aitäh TaaviR'ile, käidud ja proovitud. Endiselt olen suunatuledeta. ei tööta ohutuled lülitit sisse vajutades ja ei tööta kummagi poole suunad kangi vajutades. pirnid ja relee on terved. Ja kui kangis asi nt, siis ohutuled peaks ikka töötama? Mnjah, loll lugu ja vaatab, kas peab kellelegi ette hakkama näitama varsti :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma pole veel kohanud 2ds m'rgistusega E-32 klaase kui kellelgi on v6iks n'aidata .Oma silmaga pole veel kohanud ,see nagu mingi myyt neist klaasidest ku need olidki siis olid need v'aga l6ppu mudelidel ja ei toodetud vist eriti palju neid riiulise.Enamus E-38 xenonitega on ka aastast 95 -96 .Yks aasta j'aai kuidagi k6vasti vahele neil. :rolleyes:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

mingihetk oli inglismaal saada DC tähistega klaase...väidetavalt E32-le.....hind jäi sinna 60-100euri kanti/paar. Endale tookord ei tellinud ja seega 100prossa pead ei anna!....kasutajale grimes sai nüüd eelmise aasta algul ka neid uuesti uuritud läbi tuttava, kes tookord pakkus...enam ei ole pakkuda oli vastuseks lõpuks!. kes sealkandis tegev või kuskil käpp sees võiks ju uurida :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Alustuseks muretsege enda tuledele uued reflektorid ja siis hakake xenonit sisse tuunima, kui miski asi ei ole võimeline seda jõhkrat valgust peegeldama siis on asi juba sündides pooletoobine.

  Endale olen muretsenud metallreflektoritega boschi elemendid (reflektoriosa paremini säilinud kuna metall juhib soojust paremini ja peegelpind ei põle ära nii hullusti) ja korraliku firma kallid pirnid ning ei saa kurta tulede kvaliteedi üle. Samuti käivad heade tulede juurde tulepesurid või siis märg lapp millega aegajalt tuled puhtaks pühitakse sinna kogunenud pasast.

 

Millalgi uurisin, kes Eestis kannaks uue peegelpinna plastikust reflektoritele. Tallinnast leidsin firma ja postiteel sain pildi vastu hinnapakkumiseks 60€ paar

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

E32 originaalis xenonid olemas, aga klaasidega seal vähe pistmist. Terve element on teistsugune ja iga teadjam korravalvur saadab teid oma klaase kordusülevaatusele esitlema. Seega suht mõttetu teema. Reguleerige tuled normaalselt ära ja sõitke edasi, klaasid ei päästa küll kedagi.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus