Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Ei tea, minule küll see üsna võõras probleem e30 hunniku otsas. Väga suure miinusega on kahel autol jamanud kirjeldatud viisil vaid kõrvalistujapoolsed tagumised uksed.

 

Faceliftile selliseid tulesi pole. On lihtsalt toonitud tuled, mis on samamoodi üle hinnatud nagu need staridki, aga sulle peaks see paras hind olema :D :D

 

Edit: Krt milles see jama on, kirjutan omast arust vastuse viimasele postitusele, aga siis tuleb välja et veel paar lehte loba aetud vahepeal.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

No mu punasel on küll see häda, et külmaga uksed kinni ei jää.

 

See selleks, aga nüüdsel  talvesõdalasel Golfil - ei saa üldse ust lahti, alla nulli ilm on siis ei tule seest ega väljast :D Juhi oma just, mängi lolli siis ja roni kust luugist tahad.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Faceliftile selliseid tulesi pole. On lihtsalt toonitud tuled, mis on samamoodi üle hinnatud nagu need staridki, aga sulle peaks see paras hind olema :D :D

Ära hakka pihta eix :D Ei, ülehinnatud on nad igal juhul. Starid nähevad igal juhul tunduvalt paremad välja, kui aus olla. Mida rohkem ma neid vaatan, seda rohkem jõuan ma järeldusele, et need ikka ei sobi punase auto külge. Tuleb lihtsalt originaalid läikima lüüa ja veidi punast lakki peale kanda. Selle rohelise pirni teooria kohta uurisin ühelt oma tuttavalt, kes USA autodega tegeleb ja see väitis, et ei tööta see valem mingil põhjusel. Teoorias peaks toimima, aga praktiliselt mitte. Teiseks on rohelist pirni raske leida. Kollane pirn pidi ka effekti andma. Ega enne ei tea kui ise ära proovin

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Osta uued B-osa tuled parem

 

 

Näevad välja täpselt nagu originaalid ja läigivad väga hästi. Hind ainult mingi 20 euro ringis. 

 

 

Mul üks on originaal ja teine B-osa. Ja ausalt öeldes ma ei mäletagi kumb on kumb, vahet ei tee..  

 

 

http://alvadi.ee/varuosad/bmw/3-e30-1982/tagatuli/?sv=1

Muudetud , muutis oo7
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Korralikud tuled on mul olemas, mõlemad originaalid ja selles polegi kühvel. Aga kollane suunatuli rikub taguotsa "wibe-i" ära punase auto peal. :D Maitse asi ja ma ei viitsigi siinkohal mingisse sügavamasse debatti laskuda, et mis on ilus ja mis mitte, igaühele oma. Minuarvates näeb hea välja, aga saaks selle kuramuse kollaselt ka vilkuma.
rear%20three%20quarter.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tüüp ütles mulle, et kõige paremini sobib disko valgustuse (par-ide) sees olev roheline valgusfilter (kile). Pirni lakkimine pidi liiga nõrga rohelise andma. Lõppkokkuvõttes ei jää valgus õige merevaigukollane vaid oranžikas punane. Värvi puhul sa saad lisada kas üht või teist tooni üsna kergelt, et saada õige värv, aga valguse puhul on lainepikkuse muutmine veidi keerulisem.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus