Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

:D tean mis vastik tunne see on :D prõmmid ust 5 min et kinni läheks. 

Mina ise avastasin, et linkidega nätuke mängida ja siis uksed sulguvad kenasti ja luku mehanism võtab kinni.

Et siis välimist linki tõstan üles ja lasen meelega näppude vahelt lahti, et raputaks mehhanismi ja sama ka sisemisega.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Päris ilusad jah. Hinda küsitakse ka vastavalt haruldusele. Ebay on ikka üks jube rahaauk. Ma olen korduvalt endale lubanud, et me enam ei telli sealt midagi. Pole lihtsalt mõtet oma elu majanduslikult raskeks teha. Aga umbes nädal tagasi ikkagi murdusin ja ostsin valgustusega käigukangi nupu ning selle juhtme ja nüüd mõtlen, et neid tulesid on ka kangesti vaja. Peab ka vist lakiga leppima ikka :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma ainuke rumal kellele ilusad säravad punased tuled + kollased suunad meeldivad ?   :huh:

 

munTXgQukzjj_OYam727QlA.jpg

 

Vaat kui ilusti läigivad  :D

Sul l'aheb juba auto v'arviga k6ik kokku .Eestis vist ple lubatud punane suunatuli ,aga v6ibolla on seda ka muudetud nyyd ,aga sulle soobiks Usa styl omad muidugi veel rohkem :rolleyes: .Mustal autol kuidagi yhtlustab auto jumet see tumedam tuli .Ma nyhkisin enda omad ka paar aastat tagasi lakkist puhtaks mis olid siis kyll punasega tehtud kui ostsin ja ebayhtlaselt oli kuidagi ,tegin yhe musta lakkiga yle ja pagan kuidas see org tuli karjus seal oma v'arvilisusega .Lakki saab allati eemaldada kui vaja ja ongi org tuli j'alle . :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

6) suunatule tekitatud valgusvihk peab olema merevaigukollase värvusega. Tagumise
suunatule tekitatud valgusvihu värvus võib olla punane sõidukil:
a) mis on saadud pärandvarana;
B) mis kuulub ümberasujale;
c) mis on välisriikide diplomaatiliste esinduste ja nende välisriikide kodanikest
töötajate omanduses või valduses;
d) mis on rahvusvahelise sõjalise peakorteri, välisriigi relvajõudude, tsiviilkoosseisu
ja nende välisriikide kodanikest liikmete omanduses või valduses;
e) mis on lepingulisel tööl olevate välisriikide kodanike omanduses või valduses;
 
Ühesõnaga, kui oled lätlane siis võid punase suunatulega sõita :D
Muudetud , muutis Chulo
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

mis juhtub kui ma panen kahemassilise sidurikomplekti yhemassilise hooratta kylge,või kasutan ainult jäika kahemassilise siduriketast?

Siis pead ilmselt natuke survelaagri kahvlit tuunima, kuna ei tööta hästi. Kuna ühemassilise kettal leevendid sees, siis ilma nendeta ilmselt vibrab rohkem :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Willard see on M-tech 2 tagumine stange yhes tk.

 

Huvitav see peab olema merevaigukollase v'arvusega .Mul see suunatule v'arv on oranz  kui vilgub ,muidu on kyll v'alimuselt tuume aga TYV inimesed ikkagi mainisid et ei tohi ola tumme .Kui poleks kergelt tuttavad inimesed siis l'abi kindlasti lastud poleks kuigi t'oodates ju arusadavalt nagu org tulelgi.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

mida krt. tean mingi uuem vw passat sedaan jäi suvel silma. ütleks nii, 2010 + masin. Krt sellel suuna tuli vilgub ümber park tule ja no tra küll päevasel ajal seda hui näeb kui päike sirab ka korralikult. rullil on vähemalt täitsa ääres ja väga ilusti vilgub kui isegi päike peale paistab. Sellele volkarile oleksin ka peaaegu tagant sisse lennanud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

mida krt. tean mingi uuem vw passat sedaan jäi suvel silma. ütleks nii, 2010 + masin. Krt sellel suuna tuli vilgub ümber park tule ja no tra küll päevasel ajal seda hui näeb kui päike sirab ka korralikult. rullil on vähemalt täitsa ääres ja väga ilusti vilgub kui isegi päike peale paistab. Sellele volkarile oleksin ka peaaegu tagant sisse lennanud.

LEDide valgusvihk: LED-beam.jpg Seal on veel selline asi, et seda suunatule vilkumist ei ole näha kui sa oled LEDi valgusvihust väljaspool. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sai nädala alguses iS maha müüdud ja mobiles kaks libedat rull kabriot 325 preface leitud. kõned peale ja värki. ühel õhulugeja peetis jne ja teine lihtsalt fl esimese stange tuuninguga. ütlesin mõlemale et tulen reede õhtux saksa. jaa jaa kõi on ok tule jne. Läksin siis ja Berliini vahe peatusega tegin transiidid türklaste sahkerduse abiga ja lendasin siis fl stangega pre chrome kabriot ostma. Kohale jõudes tekkis tahtmine kolmnurgaga virutada. pm paar rooste täppi mida ütles= jumala mäda ja kõvera kerega+ sumpa leegikate juurest puru. lasi kohe hinda 500 alla aga 2000 laipa ei hakanud ostma. nr2 vana aga ka enam telef ei vastanud. Mõnus, 1400km sõitu :( . Õhtul netist üks A6 C5 1.9tdi sedaan välja valitud, hommik kõne peale ja kellad rippu ning 203km hiljem näppisin kirjeldusele vastavat autot. Hea, ei läinud transiidikad raisku. Vot see oli üle saamine. Siimu Tallinn-Põlva ülelend tundub veel nohu :) .

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus