Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

A mul on näiteks üldse samsung GT-B2710. Õli, vee, jahutusvedeliku, kütuse, uriini ja idioodi kindel (muudes keskkondades pole proovinud). Kriimudest on pohhui, naela saab sellega seina lüüa, kui hädasti vaja ja vastupidiselt nutitelefoni meestele pole avajat/tulemasinat tarvis kaasas kanda. Talvel saab kindaid käest võtmata numbreid valida ja igakord pole tarvis kiruda, et mingi uus tarkvara uuendus on jälle nõme.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mul on/oli selline poolouldskuul nokia n8. Eile tapsin töökojas klaasi ära. Pressi alt sendas pruss minema ja otse telefonile näkku. Jumala õnn et telefon püksitaskus oli, muidu oleks keradest ilma ka vist. Kaks aastat suutis taluda kukkumisi erinevatesse keskkondadesse(asfalt, vesi, metall jne). Suvel jäi opeli tagaistme hinge vahele. Alumine ots oli nagu roosinupp laiali. Ikka töötas. Paneks pilti kah, aga pole millegagi teha :S Uut nii head telefoni vist naljalt ei leia. Peab ära remontima vist... Või Caterpillari b15 või b25 ostma... dilemma...

 

Igasugused aifounid ja näritud õuna arvutid on minu jaoks big-NO.

 

Juhm.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kunagi rääkis skyplusis Alari Kivisaar ka pidevalt, et mõtetud nutitelefonid ja et võiks olla olemas selline telefon, mis on ikka helistamiseks mõeldud. Ja eriti tegi maha veel apple iphone kui õigesti mäletan, et kallis jne... Ja praguseks omab ise ka nutitelefoni... :D (ei ole kindel, aga võimalik, et äkki oli lausa ka iphone)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kahe otsaga asi see nutikateema. Mul mõlemat sorti telefone käest läbi käinud. Tavaline telefon on helistamiseks tõesti kõige mugavam- numbrid ja muud möllud on suurelt silme ees, ei pea küüneotsaga igat sümbolit taga surkima jne. Kukub maha ja jääb ellu, akut laed kah nii harva, et vahepeal läheb meelest ära, kuhu laadija pannud oled.
Hetkel olen üldiselt nutitelefoni kasutaja ja mõned plussid ikka on. Kui häda käes ja koheselt midagi olulist vaja teada saada, siis taskus olev internet aitab mugavalt ja kõige lihtsamalt hädast välja. Samuti on telefoni abil orienteerumine abiks olnud (kui on korralik GPS). Pluss vähe asjalikematel on kaamerad nii heaks vorbitud, et keskpärase digikaamera võib koju jätta, kuna telefon teeb tavaolukordades fotoka töö väga ilusti ära. Kui mingit nõmedat ja lakkamatut telefoninetis aelemise kommet sisse ei harjuta, siis on nutikas täitsa tore asi. Avariides kipub küll kergesti sodiks minema, see on tõsi.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma olen lap-topi ees iga päev ~10h

 

Telefon on mul tavaline 15 EUR samsung, sest neid ekraane mida vahtida on niigi liiga palju. Kuna päevas on kõned väga pikad siis see, et seda iga 3 nädala tagant alles laadima peab on väga suureks plussiks. 

 

Kui midagi vaja internetist vaadata vaatan juba arvutist..

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Olen Henrikuga samal arvamusel.
Oman nutitelefoni põhjusega - kuna ressursid on piiratud siis nutitelefon võimaldab asendada mitmeid erinevaid seadeid nagu navigatsiooniseade ja kvaliteetkaamera. Samas oleks nõus omama ka vanat 3310-t ja neid seadeid nutitelefoni asemel, mida nutitelefoni sees juba on, kuna see pidev hirm selle ees, et telefoni ekraan võib kukkudes mõraneda või kriimustada saada on üsna suur.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mina olen jälle sama masti mees nagu oo7. Veedan tööl nii kui nii iga päev 9h + kodus veel lugematu arv tunde arvuti vahetus läheduses. Telefoni pisikese ekraaniga opereerimine internetis on nii ebamugav, et väldin seda igal võimalikul juhul. Teised põrgumasinad mida ma elusees endale enam ei osta on igasugused padid ja tabid. Suurtes meeltesegaduses sai kunagi üks pad soetatud koos naise telefoniga ja ma kahetsen seda väljaminekut siiani. Ma ei teagi kust otsast alustada - kirjutada on sellega puhas agoonia, surfata mööda netilehekülgi on veel hullem, kuna see paneb iga natukese aja tagant pange kui mingit vähe kirevamat lehekülge lehitseda ja kuna tegu on hammustatud õuna tootega, siis igasuguste videote ja asjade vaatamiseks pole ma siiani ühtki asjalikku pluginat leidnud

.

Muudetud , muutis Chulo
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mul endal on Samsung S3. Olen selle ostuga rohkemgi kui rahul. On olnud 1,5 a ja kukkunud lugematu kord. Nurgad mõlkis, kriibitud ja endiselt töötab ilusti.

Kohe alguses sai ostetud mingi kummjas kaitsekile(15€ vist oli) peale ning see siiani edukalt peal. Kasutan ehitusel igapäev ja häda ei midagi.

Liigun aegajalt Saksamaa vahet, siis on mugav kaasas tassida, mitte nagu läpakat. Netist otsitud netivaba Androidile häkitud iGo Primo navi peale mis toimib perfektselt ja toob Saksamaalt ilusti koju.

Mulle asendab ta fotokat, gps, kohati läpakat ja temaga saab edukalt smsida ja helistada.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kivisaarel on nokia lumina 900 mingi ,kuulsin just paar kuud tagasi kui r'aakis sellest ja oli oma i phon 1 ka siise lylitanud peale poolt aastat  seismist siis see oli 'ara hangund ta enda s6nade j'argi v'ahe aja p'arast :D . Mul on samsungi pool nuti tel siis  2 kaardiga tel kuna tel kaarte on palju :D Gps on autos olemas tel ei vaja seda ,pole siis kordagi kasutanud . :rolleyes: Netis k'ain siis nii palju kui v6imalik ikka suurema eekrani taga ,ma ei te chulo ma saan kyll n'aritud 6una  tehnikast ilusti k6ike n'aha ilusti ei hakki ega midagi ,muidugi mul seal ka kaart sees ,ei kasuta wiffiga seda . :rolleyes: Aga v'aikse tekstiga tel kyll vihkan ei hakaks endale elus sellist muretsema .

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Pean tunnistama, et endalegi ootamatul olen sattunud nuti-pihu-seadme-sõltuvusse. Seoses igasuguste käimasolevate aktsioonidega pean pidevalt ligi pääsema kirjakastile ja tuleb tõdeda et ka feisbuugile. Läpakas ees õhtul telekat vaadata ei taha aga reklaamipause on hea sisustada kirjakasti kiigates. Eile trampisin nagu neeruhaige mööda tuba ringi veinipudel näpus ja kobasin taskus 15€ samsungi. Täitsa p-rses. Nagu oleks maailmast ära lõigatud. Telefoniteel olen eluaeg olnud kättesaadav 24/7. Isegi sauna võtan kaasa. Peaks veekindla ostma, siis saaks duššialla kah võtta :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus