Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Mu kadunud vanaisa on öelnud:miks lada maha vaatab? Sest ta häbeneb oma hinda.
Miks moskvich taevasse vaatab? ikka tähtede poole ikka tähtede poole...
Paide vei olen sõitnud preparaadiga mis omas ass up face down thats the way we like to...setupi väga frukt oli :-D

Se vedru porr käib nagu sügis kevad mood,minul isiklikult sai isu täis peale seda kui õppisin enamus tallinna tänavate augud pähe

Muudetud , muutis sass
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma sain just ühe sellise ,nagu te räägite tsiibi ,jalgadele . Külje alumine äär hetkel 35cm maast :) Õnneks (kahjuks) see langeb, kuna luugid ja sisu puudu veel. Madalduse mehed panevad igasugu sitsupakke ja tikutoose sinna vahele fotosessiooniks. Mida kõrge auto omanik sinna peaks peaks võrdlusmomendiks panema?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

sellest udukateemast ma ei saa aru ja nagu näha, siis vähemalt siin foorumis võibki antud teemal jahuma jääda.No ei tohi sõita lähi ja udu koos....johhaidii palju asju ei tohi teha...on hullemaid asju mille pärast muretseda ja pead vaevata.Küsiks siis, et misasi see reaalselt häirib?....kui tuled paigas ja taevasse ei näita, siis ju korras(valesti regullitud tulede vastu olen ise samuti!...kaubikuga sõiduka taga sõites regullin tuled ka maha, kuna koguaeg näen, kuidas kõrgem auto häirib ees sõitvat juhti peeglitesse kiirgava valguse pärast). rekka  vastu tuleb, millel vähe rohkem tulesid ees, siis ju puhta hullumaja...ei saagi sõita!...muretsege rohkem olematute rehvide,pekkis veermiku või alt ära tulevate sildade pärast..palju ohtlikum! selle pideva  non-uduka teema peale peaksid rullile esiudukad maksma 1eur tk, kuna neid kasutades oled igalpool jalus ja pidevalt saad sõimata, et need põlevad!.Peace!tülli kellegiga minna ei taha, aga kui miskit on öelda, siis viska PS või helista! Renx

Muudetud , muutis Renx
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Regullige neid palju tahate, kui vastu tuleb palju valgem valgusallikas, siis see härib ikka kõvasti. Teiseks see nelja tule põletamine ainult häribki teisi, mitte ei aita nende põletajatel paremini näha, kuna tal pole vaja maanteel liikudes 90 km tunnis näha oma ninaette, sellest pole midagi kasu. Tulede korrasolek ja õige kasutamine on rehvidega täpselt sama pulga peal. Mis me ikka PS`itame, lobamokkade rubriik pole ju vale koht sellise asja arutamiseks  ;)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mina isiklikult ei saa ka sellest uduka ilkumisest aru. Isiklikult olen ka udukaid kasutanud ja usun et ka kasutan edasi. Öised metsavahed ja käänulised teed, uduka vihk näitab laialt ja madalalt. Tänu sellele korduvalt metsloomi eelnevalt märganud kraavipõhjast teele jooksmas.

Suurema liiklusega teedel neid koos ei kasuta kunagi. Vahest kyll jälle põletan udukaid päevasel/ öises tallinnas küll :)

(samas viimase kuuajajooksul pole kordagi isegi sisse lülitanud)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma sõidan väga palju sõiduautoga ja pikki vahemaid. Eriti pimedal ajal. Kui sulle tuleb järjest mitme tunni jooksul selliseid poolpiduselt regullitud tuledega+ udukatega panne vastu, siis häirib mõnuga. Tõmban julmalt kauguled peale. 90-100km/h ajukas kasutada neid, sest kasu neist pole sellisel kiirusel ja vastu sõitjaid üldiselt häirib. Eriti mõnus kui mõni selline jobu stanges kinni üritab sõita. Metsavahel v põllupeal sõitke omaette kuodas tahate aga pimedal ajal võiksid valgustus seadmed korras olla. Päeval võite coolid olla ja park+udukas sõita, sest liikluseeskirigi nii lubab. Kena päeva!

  • Meeldib 3
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Just, olen igati nõus. Suurematel maanteedel kus liiklus olemas, ma neid ei kasuta. Kylavaheteed, kõrval maanteed kus liiklus hõre olen kasutanud just metsloomade (loe: teeservade valgustamiseks) Kuid tõmban need koos täistuledega maha yldjuhtudel vastutulia suhtes.

Kuid sammuti häirivad ennast ilgelt need valesti regullitud tuled. Eriti veel rehvlektor pindadega suuremad tuled. Luuptuled õige regullipuhul ei häiri yldse, ka uduka puhul.

Aga eks ta üks lõputu vaidlus on. Aga tihtipeale need õnnetused pimedas juhtuvad metsloomadega. Ja minumeelest lisa valgusallikas on igati õigustatud kui seda kasutada oskad kaasliiklejate mitte häirimise suhtes.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kert seletas mõnusalt asja ära. Mis seda metslooma teemat puudutab, siis kuni 50km tunnis liikudes sa jh märkad neid, 90km tunnis liikudes ja läbides 25 meetrit sekundis täpselt samapalju kui udukas valgustab ,siis ei näe siin loogilist seost. Või suudab keegi selle 1 sekundiga näha, reageerida ja pidurdada :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma ammu tahtnud ühed "korrale kutsuvad õpetustuled" paigaldada töömasina udukakohtadesse, probleemi tõsidust ise teades on ülemus mulle neid igasugu variantidena ka lahkesti pakkunud.

 

Uduka kasutegurit ei saa arvestada tõepoolest ise kruvitud-näpitud või ksenoonitatud tulest, kuid tehasest see ikka samade standardite järgi ju. Kui need tuled kellegil veel enam näitavad, siis peaks ju probleemi olemus juba hakkama vaikselt kohale jõudma

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Eigo näiteks sulle opel senator b ei olnud mingid näpitud vahetatud xenoniga pimbitud udukad. Kuigi valgustasid kordades paremini kui e30 udutuled samamoodi w124 mb omad ( viimastega kyll park ja udutuli stiilis söita ei kannata kuna häirivad ikka korralikult) siiski on erinevusi udukatel. Pigem on ilmunud igast uusi "ägedaid" käkke mille lisapiduri tuled terve tagaklaasi ulatuses ja pimestab pidurdades päris korralikult (tegu siis tehase piduritulega) ja kui juht ikka pidurite otsas elab siis kordades hullem kui udukad

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus