Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Ma e36-ga aastaid tagasi magistraalkraavi kühveldasin, siis põhjamatt kuivas saunalava peal 2 päeva. Koguaeg sai sujuvalt köetud jne. Aga alates teisip mul siis lammutuses tumesinine E34 518i, juppide hinnad tulevad odavad- niiet huvilised võivad vaikselt PS-i pommitada. :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

:D hahaa :D see joosep :D Peaks stanged külge timmima siis saab öösiti rumalusi teha :D

 

lõpupütt ka mingi räme vihmaveetoru nagu mul rullikal kunagi oli :D eix peaks mäletama seda lehtrit :D

hääled olid 83kw-se kohta nii kõvad, et Tomstahi pettis ära... too arvas et reaskuuene.

Tim vahetas originaali vastu välja selle kunagi... voh maššina :D

 

 

Toru läbimõõt oli minu mälu järgi 10,5cm :D On keegi näinud seda muidu liikumas? Pidi täitsa elus olema veel... Selle masinaga sai esimene laps sünnitusmajast ära toodud. Nostalgia...

10690181.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

noor neiu parimais aastais kehakaaluga ca 90-95kg ajan vist viiekad kuurist välja ajama teise sõidutamiseks. peabki see nädal tähistama hakkama, helerohelisega saab minu käes 150000km täis see nädal, endale soojendust ja autole vedelike vahetus :beer:

eix kas sul on silma jäänud kust saab eta-le kolvirõngaid, ostsin ühe eta mootori 30.-ga tagavaraks aga rõngad vajaks vahetust

Muudetud , muutis kotkas1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

kust saab eta-le kolvirõngaid, ostsin ühe eta mootori 30.-ga tagavaraks aga rõngad vajaks vahetust

Knutssonis olemas koodiga KS-80-00019-21000, näitab 3tk saeveski tänaval. Originaal kataloog väidab, et kuni 86dec ja sealt edasi erinevad, aga knutssoni kataloog samastab need mingil põhjusel.

Originaal koodide järgi annavad 11251713179 ja 11251713193 (+0,08mm) sama asja välja kgk kataloogis. 

Muudetud , muutis Chulo
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus