Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

oleneb kas poolraamid paigas, ühel minu omal läks kere venitusse ning uued jupid. vana kapott kaotas umbes 2kg pahtlit laksuga, preagu on õnneks juppidega muret, käid korra eix-i juures ja kõik osad olemas :D

edit, nina vahetuse mõtekus oleneb kuis ülejäänud kere on aga see on roppumoodi töö ise paneks pigem kere niikauaks kere mõõtmis pinki et korralikult paika saaks keevitatud

Muudetud , muutis kotkas1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ees on tõmbamiseks konksud .

Kõis / tross puu ümber ja tõmbad tiiva ja uksevahe paika .

Et nina veits viltu on , selle saad ka sirgeks , keerad rattad välja ja lukkad soovitud suunas / soovitud tulemuseni .

Kui lükkamisjõust väheks jääb siis tuleb kasutada auto enda jõudu .

Ules - alla vaja , siis sätid lae ja põranda vahele ..üles üks pruss alla tung ja läheb .

Kui enam/vähem paigas on siis lammutad tiivad plekid küljest , lõikad kortsus detailid ja asendad uuega . 

 

Nii tehakse põlveotsas / kiirkorras ja siis väidetakse , et käis kerevenituses ja 100 asja veel ;)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

No sellise väikse laksu pärast pole mõtet tervet nina vahetada, sa kujutad ette kui suur ja mahukas töö see on? Ilmselt mitte. Selle kõksu puhul vaja natuke tagasi venitada ja uus ninaraam. Nagunii ei pea siin keegi teist neid rulle lõpmatuseni võibolla varsti sõidad jälle seda sama teed jne.

Esiteks veatu esiosa leidmine juba omaette teema, hakka muidu pärast seda veel omakorda taastama ja üleüldse sinu puhul oleks mõistlik sõita punase rulliga edasi ja saad ühte teha ja korralikult :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

No teine touring kere on peaaegu olemas. Tõstan tehnika ringi ja saan vaikselt musta kallal mässata. Mix ma must taastan on see, et selle auto jaoks kinkis vanavanaema mulle raha. Kodus seisi mul tema universaal mosse mille tegi minu vanaisa viina rahaks kuigi tahtsin mälestuseks üles taastada. Aga nüüd on must rull selleks. Eks vist tuleb sama tee ette võtta nagu eix teeb. Kui väest vabaks saan on nagunii töövahetus plaan ja leida kindlasti parema tasuga töö.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Liiklusseadus: § 200. Sõiduki peatamine ja tehnonõuetele vastavuse kontroll liiklusjärelevalve teostamisel
(3) Sõiduk peatatakse kontrollimiseks, kui:
1) sõiduki juht või sõitja rikub käesolevast seadusest, eriseadustest või nende alusel kehtestatud õ
igusaktidest tulenevaid nõudeid;
2) sõiduki liikumise laad viitab sellele, et juht ei valitse sõidukit nõuetekohaselt;
3) sõiduki välimus viitab ohule, tehnilistele nõuetele mittevastavusele või liiklusõnnetuses osalemisele;
4) veose paigutus, kinnitus või tähistus ei ole nõuetekohased või
5) sõiduki müra või heitgaaside suitsusus viitab nõuetele mittevastavusele.

Ma olin autost väljas ja läksin katkist esirehvi vaatama...siis tulevad nemad lähedale ja käsevad mul autosse istuda.
Isegi vilkureid ei pannud tööle ega midag...jumala lamp ju...

Autos sõimavad nad mind debiilikuks ja küsivad kas mul on mingi lapsepõlvetrauma...
Rikkumise kirjeldus: (kirjutas politseinik) Juhtis mootorsõidukit, kontrollimisel puudusid esitamiseks tulekustuti, tõkkiskingad ja ohukolmnurk. 
Nad ei kontrollinud, ma lihtsalt ütlesin, et mul pole neid...ma olin ka nõus KOHESELT minema ostma nad tanklast...nemad ütlesid, et seda saad pärast teha...

 

Muudetud , muutis Willard
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kohtulaks ikka siis, sa ilmselt liiga noor veel, et ei oska/eisaa /ei viitsi sellega tegeleda ,mina oleks läinud pisut lõbutsenud küll. Lisaks sellisetel puhkudel tuleb alati olla valmis kõnesi savestama/filmima ,et saada tõendusmaterjali.

Nojah, tol hetkel ma polnud päris teadlik, et nad tegutsevad valesti...

Põhimõtteliselt paarutasin mis ma paarutasin seal parklas, aga see polnud ju põhjuseks...ta ei tulnud isegi autost välja peatamise ajal.

Ja asi läheb kohtusse.

Muudetud , muutis Willard
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ära neid ette küll hoiata, pigem tulista kohe täiega. Ma ise tegin oma esimese rullaga samamoodi vea ning sain täie rauaga, taheti veel lube ära võtta elus esimese rikkumise eest. Siiamaani kahetsen, et edasi ei kaevanud. Aga ära muretse, küll talvel neile teeme neile uut ja vana. :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

eih läinud,rihm jummala uus ja norm.ise lõikasin kipsi noaga pooleks :D aga lampi.kiirendasin 3 käiguga ja hakkas pihta ragin :D algul vaatasin et 1 nookur pooleks aint aga mootor oli kinni,võtsin kaane maha ja oppa :D siuke üllatus :D eks nüüd tuleb cabriole 2,5 peale panna.seda 2.0 enam ei taasta ega pane asemele ka.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus