Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Võti tuli minu mäletamistmööda esimesse asendisse keerata ja nõks tagasi ning nõel (mina kasutasin juukseklambrit) sellest avast, mis lukusüdamikul on tehtud, sisse lükata. Painutasin vist isegi veidi selle otsa ja keerasin klambrit veidi, et südamik kätte saada. nii toimis asi e46 puhul. E30-ga oli veidi raskem, kuna sellel oli mul võti kadunud ja pidiń asjale vähe loomingulisemalt lähenema.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

nii sai natuke uuesti proovitud ja töökaaslasega videot vaadatud ja kahepeale saime hakkama. Tegelt ikka suht lihtne.

Mina kasutasin nõela asemel juukseklambrit mida laenasin neiult kuigi seda ei sa enam kasutada, kuna tõmbasin selle ära sirgeks. Juukseklamber on heast tugevast metallist mis kannatab natuke väänata mida ongi vaja südamiku kätte saamiseks.

Igatahes nüüd lukud vahetatud ja kõik toimib.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Noorekutti jaoks jube hea ikka .Hea kui on selliseid inimesi :respect: .

Kas keegi teab kus kohast saab osta rulli toorik süütevõtit millel oleks ka valgustus ?

Tooriku v6ttaks ise ka aga ,milleks see tuli peaks seal kindlasti olema ,taskulambimeest we?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tekstist loeks välja justkui omad tuttavad/sugulased/võistluskaaslased tegid selle kingituse, mitte mingit lambi toetajad üle eesti, ei saagi aru milles see "heade inimeste" jutt seisneb?

 

Mis võtit puudutab, siis a osana neid küllaga saadaval ju, ei pea pead murdma ja mööda poode otsima, kust küll saaks :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

M50 mootoritega inimesed, kui kõrgel teil karteri põhi on ülejäänud autoga võrreldes? MIs mootoripatju kasutate?
Pekki karter ülejäänud põhjaga sitaks madalam, sõbrannal ka M50 rull, tema omal minuarust ikka märgatavalt kõrgemal. Hetkel praegu ei saa piiluda miuksed padjad tal on, aga ehk siit keegi ikka kursis paremate lahendustega?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus