Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Hei moded/adminnid! Kellele ja mis põhjusel mu automüügi/vahetuse teema ette jääb teised autod/vidinad rubriigis? Kui teema millegi pärast reeglitele ei vasta võiks sellest teada anda eksole! Esimene kord puudus teemas eraldi väljakirjutatuna tel.nr. kuid kogu info oli auto24 lingil. Mis teine kord ei meeldinud?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Aga loe reeglid läbi ja reeglites on ka näidised.

Foorumis kehtib sama reegel nagu mujal müügi lingil. Kas on raske mõned read infot kirjutada ?

Muidugi kustutakse ära kui on pilt ja link mis viib kas auto24 või motors24.

Kuulutus võiks viisakalt olla informeeritud. Jube tobe on avada mitu neti linki ka esiteks.

Oleks ma ka mode siis hoiataks ja kui siis ka aru ei saa kustutan teema ära.

Ja esiteks tiit tegi hoiatuse sinu teemas.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

RaulA ja sedasi auto24 kopeeritud teema polnud ka algul ilus. 

Kas on raske lõpuks kirjutada ilusti välja 

Auto mark:

Mootor:

Keretüüp:

Aasta:

Kütus:

Värvus:

Käigukast:

Vedav sild:

 

Hind:

Lühi kirjeldus:

Pildid:

 

On siis nii raske krt teha seda ? 

 

Ja üldjuhul haarake nüüd kapist õlle ja rahunege kõik.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Suht pointless. Minu poolest võiks olla ka lihtsasti selgeks tehtult: ma müün oma autot, siin on A24 link, kõik seal korrektselt kirjas. Teine asi on muidugi see, et A24 kuulutusest ju täiesti piisab, inimene kes otsib omale kindlat autot ja eelkõige mitte 500EURist see läheb A24 niikuinii otsima.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kui inimene leidis aega foorumisse müügiteema tegemiseks, leiab kindlasti ka aega elementaarsete asjade välja toomiseks - ei ole keeruline kopeerida ja kleepida teksti ühest kohast teise.

Viisakusest foorumlaste vastu võiks juba seda teha. Ka oleksid need ~17% mobiilse versiooniga külastajat väga õnnelikud. Ja ma ei usu, et oleme ainuke foorum, kes seda oluliseks peab.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

No ei taha väga vaielda foorumi põhimõtetega, aga sellegipoolest tundub see pigem mõttetu dubleerimine ja foorumi ressursside vähendamine (muidugi puhas tekst ei ole just teab, mis kulu serveri mahule) lisaks: telefonis saab ka müügikuulutuse lingile vajutada ning see avaneb uue tab-ina.

Isiklikult pole iial lugenud siinoleva müügikuulutuse teksti, ikka automüügiportaali oma kuna seal on asjad eraldi väljatoodud, loogilistes tulpades - foorumis aga on ühtlane hall tekst.

 

@lauriest: lihtsa otsimise peale leidsin sellise inimese: Priit - number 5232595. Proovi temalt küsida.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Auto müümise koha pealt ei oska kommenteerida, ei ole väga ammu ühtegi autot müünud. Juhtub aga, et väga tihti jääb üle helivõimendeid ja siis müün neid foorumites. Meenub üks seik, kus ühes teises foorumis mina müüsin ühte monoblokki kuskil 175€ ja teine vend müüs samasugust 160€, teise venna kuulutus oli selline: "link andmetele, link pildile, asukoht, kontakt, hind", minul oli kuulutuses sama info kohe välja toodud, pildid kohe teemas ja väike kirjeldus seisukorrast. Minu võimendi osteti nädalaga ära, tema müüs edasi. Kuu aja pärast mul tekkis jälle samasugune võim ja ka selle ma müüsin ära 175€-ga enne kui teine vend oma 160€-se ära sai müüdud, vaatamata pidevale uppimisele.

 

Autode hinnaklass on vähe teine ja ehk inimesed siis viitsivad ise rohkem uurida ja vaadata aga pigem mina teen sellest küll järelduse, et korralik kuulutus igal pool, mitte ainult ühes kohas viib kiiremini oodatud tulemuseni.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

just indreku kirjeldatud halli müra pärast ma seda teksti ei pidanudki vajalikuks lisada. a24 kuulutuses tunduvalt lihtsam jälgida konkreetseid lisasid a la kliima v elektrilised lisa vms. Kopeerisin rahu ja vaikuse huvides kogu kuulutuse teksti ka teemasse. Minujaoks on lihtsalt arusaamatu uue tabi avamise raskus. Ise avan enamasti lingi teemas. Pole vahet enam. Teema vastab reeglitele igatahes nüüd.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Jutud käivad, et E30le saab E34 difri ka alla panna? E34l lihtsalt kaks padja kronsat?

Sesmõttes, et autoks 340, taga nkn paaki all pole vaid on pagassis ja tagumise padja kinntius mingi ise tehtud. Et muus osas istub E34 differ 1:1le, kui tagumisi kaane kinnitusi vabalt muuta saab vms?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus