Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Mario :

Ei pidanudki purjus olema :D Oleks seda teadnud oleks mudarehvi alla lükanud ja sinna läinud oleks paagi täis saanud :lol:

Mõõtmised toimuvad 4.-6. oktoobril Rocca al Mare Statoilis ning 7. oktoobril Laagri Statoilis, kõigil päevadel kell 12-18.30. 6. ja 7. oktoobril kell 12-13 viiakse vastavas tanklas sõnumi illustreerimiseks täiendavalt läbi üritus, kus oma jääkmustrit mõõtmas käinud juht saab tasuta täpselt nii mitu liitrit bensiini, kui mitu millimeetrit on tema sõiduauto nelja rehvi mustri jääksügavus.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mõõtmised toimuvad 4.-6. oktoobril Rocca al Mare Statoilis ning 7. oktoobril Laagri Statoilis, kõigil päevadel kell 12-18.30. 6. ja 7. oktoobril kell 12-13 viiakse vastavas tanklas sõnumi illustreerimiseks täiendavalt läbi üritus, kus oma jääkmustrit mõõtmas käinud juht saab tasuta täpselt nii mitu liitrit bensiini, kui mitu millimeetrit on tema sõiduauto nelja rehvi mustri jääksügavus.

Mul täna vabapäev ning sinna kanti sja ning lähen toon oma kütuse ära :lol:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mis te räägite siin, ma sõitsin kolm aastat peale lubade saamist igapäevaselt RWD Ladaga (2006-2009), kaks aastat neist siis vahtralehega ka. Vot suhtumine vene auto ja vahtraka kombinatsiooni oli vapshe teine asi, E30-d (teiste hulgas) sõitsid mööda nagu kardaks mingit nakkust saada :D. Ja spidomeetri viga oli mul teada, sõitsin nagu teisedki 5-10km/h üle. Maanteel kellestki lihtsat möödasõitu tehes hakati suht tihti tõmblema, "kohta" tagasi võtma, wtf, vormelit sõidavad osad vist. Eriti on meeles üks tossav E28 diisel, mis kõrvalteelt ette keeras, uimas, sõitsin mööda ja Rakverre sisenemisel suutis ta must allamäge ikka mööda pressida. No mis sa teed lolliga, mine kui tõesti nii häbi on:lol:

Mina pole otseselt rullika vastu mingit erilist viha märganud - inimesi lasen üle tee, nahhaalselt vahele ei trügi, kummi ei vilista, joonte vahele katsun ka parklas pihta saada. Isegi muidu kurjad Paide mendid pole mul dokkegi kontrollinud. Tartus jah, on kahel korral pikalt sabas sõidetud sinise ©kodaga.

Välimusest sõltub minumeelest ka palju, kui on mingi muidu räämas välimuse, tumedaima tooni ja valju tümakaga ossimasin, siis vaadatakse viltu automargist sõltumata.

Autofoorumites muidugi see mentaliteet on, BMW-le "koti pähe tõmbamine" on, tundub, et siiamaani ülim etalon. Naljakas vaadata ja lugeda :lol:

Just my 0.02€.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

___________________________________________

tõlge: JOON. juba hommikul vara.

Ubli ma jätan joomise maha. Nii s**t pole mul veel olnud:S. Tegin eile pudeli Old captenit ja oi oi oi oi ... ( seda tuleks nii palju kirjutada, et see terve lehekülg tuleks täis :D ) Minu oi oi oi oid

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus