Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

To MairoG, teed antakse hirmus, kuna kardetakse oma masina pärast, lastakse ront läbi igaks juhuks, mine tea kuna otsa sõidab, mis siis et eesõigus pole :D:lol:

Suhtumine on ikka igal pool nagu mingisse saasta, üritan samuti normaalselt liigelda, aga tihti viskavad need jobutajad kopa ette ja peab vahest korraga kümnest autost mööduma, siis vahitakse küll ei tea mida :)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sakkinile õnne!

ja teema jätkuks:

+1 eigu jutule

Rullikasse suhtutakse linnapeal nagu sitahunnikusse. Lisaks veel politseionude poolt iganädalane autoümber onaneerimine Mul kontrolliti mingihetk isegi WIN koodi, rooli dokumente.

jube.

"When you drive a 20 year old BMW people just think you are poor, but if you drive a 30 year old BMW then they think you are stupid, too" - Dr. Scott Brylow

:D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Osta selline millele rahakott ilusti peale hakkab, kuna vahetamine pole eriti raske. Veits overkill oleks osta 3x kallim, kui odavam teeb täpselt sama töö ära.

Ülejäänud raha võib paigutada samuti autosse. :D

Ise olen ostnud nii kalleid kui odavaid juppe, mõlemad teevad töö ära.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

jah ega suhtutakse nendese armastese E30 netes jah kuidagi vastikult. Ma pole kinagi saanud osaliseks ühegi autoga sellisele kiusamisele tlna tänavatel kui E30 nega. Sõid stiil on mu kõikidel autodel sama. Volvoga sõites ei saa ma signaali ega ei rammita ette ega midagi E34 samut, E28 samuti keegi ei nussi ajusid. Aga see suvi ja aeg esimene kord E 30 nega ja oi kui palju jamatakse. Mõtlen vahel juba relva ostmisele ning suuremale kaikale autose mis teeb palju paha kui visata või lüija mõnda.

Sama siin -Otsest rammimist või signaalitamist küll ette ei tulnud,kuid kui suvel Bauriga linnas tööl käisin siis päris palju häiris,et peaaegu iga foori taga oli keegi kes üritas kohta kätte näidata.

Kuidas sa ikka oma kompleksid ja stressid välja elad kui mitte liikluses. Ja kui liikluses,siis kelle peal veel kui mitte bemmimeeste? Ja kes on tavaliikleja jaoks veel klassikalisem bemmimees kui mitte E30-e omanik :D

Simpel ju!

Ning sama päev kui auto arvele võtsin tegime politseiga tigude võiduajamist,sest tema tahtis et ma mööda läheksin ja mina jälle ei tahtnud minna sest polnud veel ülevaatusele jõudnud :lol:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mina olen neid seni Talinnas leidnud :D. Muidugi neid kohakätte näitajaid on ka jah :lol:. Üleeile tulin Tallinna kuskil 20:00 paiku. Linna sisse sõites sõitsin kuskil 60 nega ning mingi OPEL Calibra nägi mind kuskilt maalt ja siis sõitis veel must mööda nagu postist :lol:. Viljandi mnt vahetult enne raudtee ülesõitu, et ikka enem BMWd üle raudtee saaks :lol:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Greger, see oli asjade loogiline käik, enne seda raudtee ülesõitu lõpeb parempoolne rida ära ju, sellepärast ta paugutaski ette. Selle kohapeal trukin ma alati ära selliste vendade ettejõudmise :D

Tegemist oli suunaga Kohila Tln mitte Tln Kohila.

Ka mind ei häirinud see pigem lihtsalt naljaks kuids opeli mees ei kannatanud ära :lol:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

kes ajas öösel, pühapäeval kella 3 ajal mööda vabakat mentidel eest ära hõbedase sedaan E30 ga?

Ilmselt sai vist eest ära, vastasel juhul oleks juba ammu delfis ja postimehes olnud suurelt pealkiri "Vana BMW ei reageerinud politsei peatumismärguandele, juht pandi arestimajja..."

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

aga kui tagaajamine toimub ja mendid kätte ei saa, siis on täielik vaikus, isegi ei mainita seda kusagil, see on alati nii ;D

Kui kätte saavad, siis uhkustavad, et said :D

Neil oli vist väga mark, et üle 20 aasta vana bemar tegi ära neile :lol:

Nõustun! :lol:

vaadake alates 03.40, päris kobe e30 :lol:
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus