Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Mina teen nädalas 4-5 päeva trenni ja ütleme, et see on pigem oma enda hea oluks. Samas on loengute vahel 2 tunid koolis aega ning saab ilusti ära käija ja kasulikult seda aega kasutada.

Ja neid foorumite targutajaid on jah ikka palju seal. Tee ise näed mis kuidas

ja mis sinujaoks kõige parem on ja mis kõige kiiremin ja paremin arendab.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mul see teema, et mängin kaks korda kossu nädalas, trennis ja kohati on ka liiga(loe:õllejoodikute satsides) mängudes tunne, et ma olen ikka nii nõrk.

Massi nagu on aga jõudu massil pole, lollliha:)

Mai teagi kuhu see minu vigastus liigitub 8)

Profesionaalne kretinism see ka ei ole :D

Samas :lol: peale pingutust on hea olla ka...

Siis eraldi teema on veel need toidulisandid ja kogu see moos mida need kiivikad seal saalis tarbivad, aga see selleks...

akkan suureks

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

te usute liiga palju meediat. aitasin sõbra / saatejuhi hädast välja. Vigadest pani teeninduse kuju juurde u 75%. Öeldi, et aja täielikku sooja, et järgmised inimesed kes sinna saatesse tahaksid oma auto viia, teaksid milline olema hakkab.

Võtan avaliku noomituse kiirelt omaks ja võiks arutelu sellel teemal lõpetada!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

jah ega suhtutakse nendese armastese E30 netes jah kuidagi vastikult. Ma pole kinagi saanud osaliseks ühegi autoga sellisele kiusamisele tlna tänavatel kui E30 nega. Sõid stiil on mu kõikidel autodel sama. Volvoga sõites ei saa ma signaali ega ei rammita ette ega midagi E34 samut, E28 samuti keegi ei nussi ajusid. Aga see suvi ja aeg esimene kord E 30 nega ja oi kui palju jamatakse. Mõtlen vahel juba relva ostmisele ning suuremale kaikale autose mis teeb palju paha kui visata või lüija mõnda.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kuigi ka mina liiklen E30-ga igapäev, ei saa mina väita, et E30 omanikesse suhtutakse halvasti.

Kui käitud ise viisakalt, käitutakse sinuga samamoodi 8)

Mina isiklikult ei saa kurta selle üle :D

Kui ikka suunatuld kasutad, võetakse sind samamoodi, nagu igateise automargiga liiklejat 8)

On mõni üksik idioot vaid, kes ei lase sul rida vahetada, kuigi suunatuli sees ilusti.

Enda kogemuste põhjal julgen öelda, et üldiselt antakse ka teed E30 omanikule ka siis, kui mul ei ole peateed, eriti ringteedel.

Ka väga kallite autode omanikud annavad ilusti teed ja võimaluse oma manööver ära teha, tänad seda inimest kerge käe viipega, saad samamoodi viipe vastu kah 8)

8)

Loob ikka mõnusa tunde tegelikult küll :lol:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

ma ei tea. ma olen ikka vägagi korralik ja viisakas liikleja. Suunad ja asjad alati ning ei sõida kunagi kelegile ette. Peeglid on head sõbrad. Ning ma ei üttle, et ma ka halvasti sõidan pigem üle keskmise. Ja ei ela ennast liikluses vällja vaid teen seda kohas kus see on ette nähtud. Nii, et on ikka nid jobusid kelele ei meldi v on kaeda v ülbitsevad.

Lihtsalt mul pole vedanud ja olen selliste jobudega ühte samase kohta sattunud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus