Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Sõitsin mõõda linna ringi ja nägin kuidas fucking lumelükkamis auto sõitis üle ristmiku ja usin soolasegu puistamine käib. No kurja küll kas tõesti on teed nii libedad? Krt nagu auke oleks teedes vähe. Selle talvega üldse on kahjuks auto saand palju kahju ja roostet ka kõvasti tekkinud. Võiks hakata häält tegema, et lõpeks see soolamine !

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

See jura võiks nüüd vähemaks jääda küll, päris ära jätta seda soolamist ilmselt ei saa, aga no n****i seda jama nii palju vaja on (võrreldes soomega pidi eestis pandama tänavatele 4x rohkem soola), kui auto alla vaadata on pool põhja valge st. soolakihi all.

 

Mida aeg edasi seda rohkem tekib tunne, et peaks siit banaanivabariigist nelja tuule poole kaduma.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mina ei pese jälle üldse, mõttetu seda soola seal igalepoole veel rohkem sisse uhada :) Roostest ei pääse nagunii...Niikaua kui keevitus ja plekk vabamüügis, pole probleemi.

 

Eix, vesi lahustab soola ! Isegi kui uhad seda kuskile sisse, siis sattub sinna kõvasti lahustatud kontsentraat, kui muidu niisama jätta.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

vat kus tehakse siin raha:

http://www.gumtree.com.au/s-ad/toongabbie/engine-engine-parts-transmission/bmw-e30-e36-318i-320i-engine-conversion-package-m52b25-2-5l-6-cyl/1016658555

lased M50B25 peale panna ja plekid 6300dollarit

 

Arvasin,et E30 suht harvanähtav asi siin aga esimesel päeval nägin väga korralikku pre cabriot ja teisel päeval veel korralikkuma M-Tech II kupeed.

Paari ronti olen ka näinud. Päike rikub siin värvi ikka korralikult ära. Väga paljudel vanematel autodel lakk koorub.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tra kus täna tiriti lohku: 

 

Naine: tsau kuule helistas keegi hr.Karu ja tahtis sinuga rääkida nr on ...........

Mees: a okei, eks ma helistan

telefon: pirrr tirr pirr tirrrr _ vi*ttu faxi nr andis naine tra...

Mees: per*se see on faxi number mis sain, saada sms õige number

Naine : ok

telefon : tuut , tuut , tuut - Loomaaed kuuleb?

Mees: ilmselt hr. Karu ei vasta jah

telefon: Ei ta on puuris hetkel jah.

Mees: tra koju saan siis... a see oli monoloog juba...

 

oma vabanduseks oskan ma öelda seda, et ei maksa igast hane mune ja muud s***a naise numbrilt müüa + elu tuleb vabamalt võtma hakata...

 

Äkki keegi saab veel lohku, siis teab

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus