Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Kas keegi teab ja oskab öelda kes paigaldaks autole plokisoojendust ja palju see maksma võib minna?:D

Oleneb kus sa asud :roll:Minu oma maksis vanas rahas 2500kr .Paigaldati 2a. tagasi M6igus ,firma ei tule meelde praegu.Plokisoojendus siis ainult,, v6imalus ka 220 juhe autose paigaldad siis oli 3000kr vist vendi jaoks aga seitsmesel taimeriga vent mul juba sees siis seda vaja polnud.Calixi oma sai paigaltatud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Oleneb kus sa asud :roll:Minu oma maksis vanas rahas 2500kr .Paigaldati 2a. tagasi M6igus ,firma ei tule meelde praegu.Plokisoojendus siis ainult,, v6imalus ka 220 juhe autose paigaldad siis oli 3000kr vist vendi jaoks aga seitsmesel taimeriga vent mul juba sees siis seda vaja polnud.

Küsisin juba tallinnas asuvalt firmalt hinnapakkumist ja 160 euri läheb koos paigaldusega.juhtme vinnan ka salongi vast aga puhurit ei hakka veel paigaldama
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

See tekst siis streetrace.org-ist

Ei tea kas siit mõni reisser oli saanud Järvevana tee alguses kokku veoautoga, 2h tagasi, umbes siis 22 paiku.

Üks punane e30 oli kokku põrganud veokiga, buumeril juhikülg täiesti sees, pauk oli suht keskele tulnud ehk siis ukseposti.

Pilte ei saanud, sest mul oli tegemist sealt ilusti läbi sõita.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus