Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Head kraami ostame, ostja pole milleski süüdi ju :D

ma nagu oleks selle postituse järgi oma arvamuse kirjutanud aga paistab et meie maailmasuures foorumis on 4 sõna ilmselgelt kõige kaduva teed läinud... kas see foorum muutub ka ebk-ks, kus on moderaatori arvamus ja valearvamus(mis koheselt kustutamisele kuulub)??? Häbi Eix. Häbi.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Nii ta on, peame ikka seda ka meeles, et modede käes on võim ja nad on kõikvõimsad.. meil kasutajatel pole mõtet sõna sekka öelda.

 

Aga jah, vaakumvõimendi klapp puudub üldse :D M20 oli teine süsteem seal, tuleb meelde, pean sealtküljest klapi noolima.

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Igatahes,niipalju selgunud,et see m50b25 mootoriga tumesinine touring,mis myygis oli,kuulus isikule,kellelt dimon4ik asjad sai,sellel touringul minult varastaud filter ka kyljes.auto eelmise omaniku kirjeldust kuulates oli see sama,mis politsei mulle raakis kunagi,et neil kahtluse all ja istub eeluurimises kinni,aga kuna tookord asju ei saadud temalt,lasti ta vabaks,eks nyyd ole naha,mis saab.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Teinekord tuleb nalja tehes näpp püsti tõsta. Mind taheti siinsamas foorumis analoogse nalja eest ära skalpeerida aastad tagasi. Kohatu nali lihtsalt. Anna andeks kui Su tundeid riivasin. Eks ma järgmine kord katsun vähe suurema huumoriprisma võtta läbi mille vaatan. :beer:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus