Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Paragrahvi järgi ei jää ostja (vist) millegist ilma. Ostja oli heauskne ja seega kaup tagastamisele ei kuulu. Vastavasisulised kohtulahendid (küll autode ostu-müügi kohta - kajastati ka pealtnägijas) on täitsa olemas, ma ei näe põhjust, miks sama seadus ka muule kaubale rakenduma ei peaks. Oma õiguste eest tuleb lihtsalt seista. Nõme küll, aga sellised need Elboonia seadused on.

 

Väheke huumorit ka.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=21Klf7U1Y0c

Muudetud , muutis Chulo
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tuled ja puksid käes,väidetavalt crazy e30 sai need oma sōbralt.sōbral oli olnud ka tumesinine e30 universaal,mis myydi maha,m50 mootoriga.kapotialt pilti vaadates vaatas sealt vastu mulle ka mu kaduma läinud koonus:D kui kellegil on infot,kust leida selle universaali kuulutus,oleks Tänulik.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Küsimus selline, pidurit peal hoides ja gaasi andes kerkib piduripedaal üles. Pole ennem täheldanud niimodi, peabki olema v kusagil mingi viga ?

Vaakumvõimendi ja sisselaskekollektori vahel ikka ühesuunaklapp on? Kui on siis ilmselt ei pea.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus