Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Minu sõbra oma viidi mustamäel maja eest minema nädalega tagasi. Puksiirautoga tõsteti päevasel ajal peale ja lihtsalt viidi minema.

 

 

Nii et kui kellelegi 4vedo-st pre kupeed või selle juppe pakutakse siis... Mendid sellega nii kui nii tegeleda ei viitsi, kuigi puksiir jäi kaamerasse ja kõik jutud. Numbrit näha pole ja sealt maalt nende motivatsioon asjaga tegeleda lõppeb.

 

Kui puksiir kaamerasse jäi, siis pidi ka inimene pildile jääma kes selle sinna peale tõmbas. Või on nii hägune, et ei näe midagi ?

Krt pane või ise kõik kohad kaameraid täis :@

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Minu sõbra oma viidi mustamäel maja eest minema nädalega tagasi. Puksiirautoga tõsteti päevasel ajal peale ja lihtsalt viidi minema.

 

 

Nii et kui kellelegi 4vedo-st pre kupeed või selle juppe pakutakse siis... Mendid sellega nii kui nii tegeleda ei viitsi, kuigi puksiir jäi kaamerasse ja kõik jutud. Numbrit näha pole ja sealt maalt nende motivatsioon asjaga tegeleda lõppeb.

 

Eestis on turvakaamera täiesti mõttetu asi. Minu isal oli suvila kõrval asuva maja omanikuga käsil kohtuvaidlus, mida ta ilmselgelt oli võitmas. Naaber ähvardas teda maha lüüa, maja ära lõhkuda jne. Tema siis paigaldas suvilasse turvakaamerad. Mõne aja pärast tuligi keegi maja lõhkuma, lõhkus ka kaameraid, aknaliiste, välisukse jne. Ma ütlen keegi, sest politsei ei suutnud väga hea kaamerapildi järgi tuvastada, kes see oli, sest inimesel oli nokamüts peas. Pigem olid nad valmis mu isale süüdistuse esitama privaatsuse rikkumises kuni nägid, et videovalve kleeps siiski oli maja küljes. Kui seda ei oleks olnud oleks ta karistada saanud. Kohtuvaidlus sai läbi ja naaber sai teada, et peab hakkama kõvasti eurosid tuulutama minu isa kasuks. Sellele ta reageeris nii, et lõhkus mu isa auto esiklaasi andis mu isale kolakat ja helistas politseisse, et talle sõideti otsa. Politseile peksmise juhtum ei tundunud hoopiski nii oluline kui väidetav otsasõit, mida uuriti väga tõsiselt. Kaldusin veidi teemast kõrvale aga tundub, et seadused on tehtud nii, et pätte ja kaake kaitsta (vanglate eelarve läheks vist lõhki kui peaks mõned veel istuma panema). Kui saate kameravaateväljas mingi sigadusega hakkama ja juhuslikult te oma passi ei näidanud kaamerasse siis ärge muretsege, keegi ei saa teid kätte. Ja juhul kui ka näitasite isikut tõendavat dokumenti kaamerasse siis otsige üles videovalve kleeps, tõmmake see maha ja seadus ütleb, et teid ei olnud õigus filmida ja salvestist ei tohi teie vastu kasutada.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Minu sõbra oma viidi mustamäel maja eest minema nädalega tagasi. Puksiirautoga tõsteti päevasel ajal peale ja lihtsalt viidi minema.

 

 

Nii et kui kellelegi 4vedo-st pre kupeed või selle juppe pakutakse siis... Mendid sellega nii kui nii tegeleda ei viitsi, kuigi puksiir jäi kaamerasse ja kõik jutud. Numbrit näha pole ja sealt maalt nende motivatsioon asjaga tegeleda lõppeb.

Mis värvi auto oli?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Teeks smokeks ja siis käraks küll :lol:

 

Neid oli tavalise välimusega ka saada, ainus häda, et kui sinna sai 55w pirn sisse pandud siis hakkasid nad seest suitsema. Seega eriti kriitikat ei kannata- ehitasin sinna 10W pirnid sisse ja kasutasin päevatuledena kuni ühe ära kaotasin lumme.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Auto oli tumesinine. Ma paneks siia hea meelega auto pildi, aga pean enne omaniku käest nõusoleku saama.

 

Aga kaameraga oli vist selline lugu, et otsest auto peale tõstmist pildile ei saadud, vaid see kuidas puksiir sellega maja eest ära sõitis. Tunnistajaid on päris mitu, aga keegi neist ei uskunud, et päise päeva ajal niimodi varastatakse. Vargad on tänapäeval ikka erilised nahhaalid.

 

Paar suve tagasi saime sõbra suvilast kaks pätti kätte...  Selline tegu on ilmselt ainus piisav kasvatusvahend aga avalikult las ta parem olla.

Muudetud , muutis Tiit
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Pole asjasse süübinud, ei tea kelle nimel oli. Sõbraga ühendust pole saanud, aga guugeldasin selle auto numbrit ja tundub, et meie seadusesilm on selle vahepeal üles leidnud. Päris põnev värk, tahaks kohe teada mis seisus ja kust leiti. Ärandati 15.01 ja leiti üles 18.01 - samal kuupäeval kui ta mulle ütles, et sõiduk talt pihta pandi.

http://www.liiklus.ee/ee-Liiklus-catalog-viewObject-5-6297-2-0
Tuleb välja, et polnudki tehase originaal iX, 316i hoopis :huh: ja huli on pre. 1990 mingi pervertse tuuning plastik põllega, FL stange ei hakanud kohe silma pildilt.

 

Guugeldades leiab ka video antud aparaadist.

http://www.youtube.com/watch?v=nye3iq6dynQ

Muudetud , muutis Chulo
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus