Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

kas see on normaalne et täisealine inimene läheb jäätisega, mis maksab tõenäoliselt 1 eur vms. telerisse kaebama?

ok, väga õige et helistas ja uut küsis, samas minu mõte on seal, et ta oleks oma jäätise ise ka kätte saanud, mitte ei pea ennast terve eesti ees häbistama kasti jäätise nimel.

mul on näiteksd 30m2 sisevoodri lauda mis ei vasta oma kvaliteedile. ma ei lähe telekasse, ma helistasin müüjale ja ajan asja korda...

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma oleks läinud ja lauale mõlemale poole punni nõudnud, po**ui, Petsi juures oleks saanud ka, vana timmib lollid tsirkusesse ja mõtleb juba uuele hooajale RK-s.

Igast vanad saavdki tuld ja lähevad oma muredega sinna.

Mis siis, et kolmveerand Eetit vaatab ja imestab, et kas tõesti eestlane...?

Siiralt loodan, et see protsent on kolmveerandi peal :cry: kuigi näib asjatu hõup...

Jop Antonio

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tänu taevasele toetusele läksin minagi skandaalitsema täna.

Nimelt tõi armas naisuke mulle nelikpäkk Rock tüüpi õlut poest ja oma kogenematu käega ei saanud ta weightbälensi hälbest juba poes aru, et üks pudel juba pakendis puru ja tühi on.

Läksin siis mina Selveri ja hakkasin skandaalitsema kohaliku info leti juures, et türss mul rosinad puudu kermajäädelöst, arvake ära kas info tehnoloog oli juba reivis selle peale.

Vastus oli ainult: Neljas kord juba täna...

Irw, irw, irw, reklaam on hea asi.

Sain uue nelipäki ja asi mutt.

Oleks ma laisk ja pealehakkamatu volask muidugi Peetrikese saatesse läinud, arvatavasti kimaks juba Saku kubermangust rokla ja alusetäie õllega tagasi, aga noh lollakas olen.

Teeme veel reklaami

http://kanal2.ee/vaatasaateid/vaatasaateid/Krimi?videoid=3781

Vihje kodanikuni, kes pani tagi alla 16:9 X5 teleka, selle vaev saab tasutud.

56902772

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma mõtlesin, et tulen siia ja panen kõik paika ning õpetan elama.

Siis aga hakkasin mõtlema, et kes mina olen, mis arvamusliider ja tark ma selline olen kes kõik paika paneb.

Ja siis mõtlesingi nüüd, et näe nii ei saagi paika panna kedagi kui ei tea keda paika panna ja kuidas seda teha.

Ühesõnaga ma ei näe siin küll kedagi keda paika panna.

Seega järjekordselt üks luhtunud üritus.

Pai Gas

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus