Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

ai kurat, vedasin eile sõpra klubist kodu, nüüd õlg nõnda valutab et mingi luu vist ikka katki sealkandis.

oli veel üks isane ja kaks emast, a neid vist väga ei kottinud kus sõber lõppeb omadega.

ei ole normaalne 100 kilost meest üksi üles rebida ja tollga võssa kukkuda

hea et töö ei eelda esmaspäeval 30 kg terade tõstmist pinki ja sealt välja, eksole....(iroonia) :roll:

ja froorumi nimeb tahaks ka miskiks normaalseks muuta, kaua ma perfectenemy olen, alati on mingi tüli. mis on hea ja lühike nimi? pro?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Miks normaalne hetero mees veab klubist koju 100 kiloseid mehepoegasid.

Mina olen koju või hotelli vedanud u 50kg-sid neidusid.:roll: :roll: :roll:

ai kurat, vedasin eile sõpra klubist kodu, nüüd õlg nõnda valutab et mingi luu vist ikka katki sealkandis.

oli veel üks isane ja kaks emast, a neid vist väga ei kottinud kus sõber lõppeb omadega.

ei ole normaalne 100 kilost meest üksi üles rebida ja tollga võssa kukkuda

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Einz ega siin foorumis ei käi ainult normaalsed heteromehed.

Võrdõiguslikuse saadik annab sulle triibud.

Ma nüüd ei väida kohe seda, et tassija on pisut gey :P aga siin foorumis on kindlasti ka mõni veits gey E30 sõber, ja mõni tüdrukuid kaisutav tüdruk jne jne.

Maailm on lai ja ilusaid inimesi täis ;)

Streit

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

tallinnas liigub üks sinine peletis e30 2 ukseline latvias tuning,keegi tunnistab selle siin enda omaks ?

maitse asi aga päris valus on vaadata :P

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/123/auto_php-id=844123-www_auto24_ee.html

Seda mõtled? See seisab punase tänava tasulises parklas, lahtise kapotiga.

Tiit, on pildid tuttavas kohas tehtud? ;)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus