Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

http://www.jamesonwhiskey.com/default.aspx

See on ikkagi iirikas ja minu rust Dullamori kõrval üks vankumatult hea mekiga jook.

Igast Jänkrite viskid sobivad erinevate pindade puhastamiseks ja suuremate lahtiste haavade puhul ka toimivad.

Suu kaudne manustamine lõpeb rämeda õõvaga hommiku...

Kus maksab ja kes saab kõige odavamalt suure tööriistakohvri osta, kus on 1/2 enamus padrunid ja pikendused olemas ja mis esimese keeramise peale ameerika viski järele ei pane ihalema.

Tahaks komplekti mis ei maksa palju, et jääks ka iiri viskidele ruumi ja samas oleks ka lõbus teistkorda võtta padrun ja asetada poldile v mutrile.

okei praegu

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kui on hea siis ju nii kaua juba sisse välja nühitud, et nagu alaspidi pikenduse narrega keerad kukub kolksti kallis padrun põhjakattele.

Pealepikka roppustejada saad jälle kätte ja teed aju***i edasi.

Aga ega need eriti süütud ei ole ju, välja veninud nagu võluri varukad ja just tagant...

Nõuka omadel neid igast liigendeid ka vähe ju...

oss

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ise olen kasutanud GeeTee sinist ja oranzi kohvrit, kummastki pole ise ühtki katki keeranud. Küll mõjub korrosioon ja lollpead neile halvasti. Nimelt sai korrosioon väikse kõrra vedruga hakkama (jäi vihma kätte) ning lollpead suutsid meetrise pikendusega varre kõveraks keerata ning lõhkusid ka selle nelikantadapteri ära, millega padrun ühineb.

Hetkel autos IKH-st ostetud 1200eekine komplekt - pole ka ühtki katki saanud.

Miks mul siiski nii mitu komplekti on olnud?

Võtmetel pidid l*tsi kombed olema.

Nimelt lähevad nad ükskõik kellega kaasa, ei tule kunagi tagasi ja kui tulevadki, siis ülimalt ärarööbatuna. (Tsitaat kellegi võtmekapi küljes olevalt sildilt)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Elvas pakuti 700€ eest valget pre kupeed 318 automaati. Läbisõit 150 000 ja peale ning väidetvalt õige läbisõit. Mulle tundus, et polegi rohkem sõitnud. Salong paistis päris korralik, va mõra armatuuris mis ilmselt päikse poolt tekitatud, juhiiste terve. Järelikult pole palju sõidetud :lol: Esiots oli täita sirge, esitiivale peale koputades tundusid need ka alt tugevad. Karpidel oli vist mõlemal pool keset karpi pehmed kohad, ei tea mida tehtud on. Jama on see et talle midagi katusele vist lennanud ja katus vähe viletsas seisus, ära taastatud aga pahtel lahti koorunud ja võite ise arvata mis sealt välja paistab :D Pagassiluuk on ka natuke vilets seest poolt. Aga muidu tüüpkohad tundusid tugevad, nii palju kui aega vaadata oli. Auto muidu päris kaua seisnud ja rooste täpikesi siia sinna tekkinud. Kõik tundus mulle originaal peale sumpapüti, mille olla eelmise omaniku poeg alla toppinud ja kleepsud külgedele mis on ära pleekunud.

Kedagi huvitab siis võin pilte näidata vms. Kindlale ostjale lubati üv ka ära teha :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus