Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

mul mehaaniline peal.kytet timmid nagu heaks arvad.vastavalt sellel minek,kyttekulu ja mõnus tahm.asjatundja mees võtab ka ilma tahmata hea tõmbe koos ökonoomsusega.neid mehi kahjuks vähe ja katsetamine võtab meeletu aja.teisel masinal jätsin elektroonilise pumba peale ja olen seda aretanud.senini olen tõmbe saanud endiselt 14.6-lt 8-le sekile ja palju on veel teha.kytet võtab hetkel 7.2-7.6 paagi keskmiseks

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

võrus täitsa olemas 2.5i motoga sigull.kõik seest ja väljast originaal.sumpski siksi oma.miski ei reeda et bemmi motoga.aga pööretel 3500 on aru saada et pärsis originaal motoga pole tegemist.ja oh seda inimeste nägu kuidas see edasi käib.pikalt jäädakse järgi vaatama kui on toimunud mõni äkilisem kohaltvõtt ristmikul.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Raits, nii piiratud mu internetitähed ka pole, ma pigem mõtsin 316i 320(M47 v M47N) asjakui nüüd juliidiliselt komplektsem olla, E30 okei ka.

Krt ega ma kaine poiss ei old aga keegi oli ät list rohkem peale võtt :D

Kui ei old siis ma võtsin edasi ja olin ikka rohkem võtt pärast, kui ka ta ka varem oli rohkem võtt kui ma see moment olin võtnud.

Arse, teen tumedat edasi, külm ju...

Kas Keila saaks teha Sakprom juhtme......... :respect:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Küsin jälle lolle küsimusi, aga

kuidas siinsed inimesed rullikal difri vahetuse läbi on viinud? DIffer kinnitub nelja poldiga ülevalt ja taga kaanega padja kaudu poldiga. Tee mis tahad, aga mina ei suutnud leida muu varianti nende nelja pealmise poldi lahti võtmiseks kui ainult kodu täiega sillatala ja kõik alla lasta?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus