Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

vaata siin foorumis uljasix vanat automüügiteemat, samuti mul postkastis temalt saadud väga sisukaid kirju alles, kuidas tembeldas mind lolliks ja tahtis et vahekasti töö selgeks teeks omale...et ilma kardaanita tagaveoliseks tegemine on normaalne ja see ei lõhu midagi

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma arvan, et ta elab siiamaani selle teadmisega, et see kõik on normaalne tegevus ja ei keera miskit peeti. Üks suhtlusnäide..

Tahad nüüd sina täpsemalt rääkida kuidas see vahekasti surm on ?

Ma olen seda ennem ka kuulnud et "vahekasti surm" aga sellist juttu ei viitsigi kuulda enam.Ennem tuleks ikka ix-i vahekasti töö selgeks endale teha.(Mitte paha pärast!)

Eesmise kardaani ketiratas liigub ikka sama kiiresti kui tagumine ehk esimese ja tagumise vahel ei ole kiiruste erinevust st. nagu auto sõidaks normaalselt igal rattal võrdselt pidamist.Kui üldse siis pigem on Viskole ja tervele vahekastile tervislikum kui eesmist kardaani all pole(visko ei pea erinevast hõõrdejõust esi ja tagateljel tingitut kompenseerima e. rohkem vedu kandma parema pidamisega teljele.

Olen nõus väitega et ka täiesti korras Visko libiseb MINGIL määral läbi.

Jah vahekasti testida saab ka nii et tõstad auto tagumise telje maast lahti rattastega tungiga ja siis proovid edasi sõita vaadates kui palju tagarattas mis õhus on ringi kerib.(Mis on sisuliselt sama nagu eesmine kardaan ära võtta, mitte mingit vahet ei ole)

Allar

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Moro,

Maailm leiab varsti oma lõpu.

Üks mees kes elas koos leedi kaaga maaletoojaga on lubanud nüüd hakata naistega lävima ja isegi oma osoidid ujuma panna niiskesse kliimasse

Ilmselge märk sellest, et suvised äikesetormid on oma töö teinud ja lõpp ei ole enam kaugel...

Saladuste saade hakkas ka uuesti peale ja pets lõpetab, seega kui see ei ole Meie mehe järjekordne ,iga aastane, lõputuur siis midagi on konkreetselt peppu keeratud.

Kogu sats arvestage sellega et M-tekk I roolisid te hauda kaasa ei saa võtta ja neid saab Keilas ära anda "TASUTA", see peaks motivaator olema küll ju.

Pluss igast muud manti võin ka utiliseerida, alates ix feislifti külgedest kuni kontide jms välja...

Ainult M-stangesid ei võeta meil vastu + küljelaiendeid...

Violet ED sisud utiliseerime ka väga hea meelega + originaalkäetoed ongi meie utiliseerimise leib.

Seega kui vaja võta ühendust, teeme kaupa, kasutame pakibussi seega kogused ei ole meile piiranguks.

PS. koer mulle ei meeldinud, oleks bernhardiin siis oleks teine lugu, tal @ least veinitünn kaelas

Teie utiil, meie rõõm

Onu Metal

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tahhomeetri ja obc mahasuremise põhjuses on seos? Täiesti lambist. obc-l valgustus toimib, aga inffi ei näita. Tahho ja ökonomaiser ka lambist ei funksi.

Toits rääkis midagi, et spidoblokkidel ala akud vms, mis ära surevad, et kas siis vaja spido vahetada või milles asi?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus