Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Ma just hetkel ise otsin ka uusi klaase jne.

ATEM klaasid on head ja korralikud tunduvad. Kuna kui musta kuudi ostsin siis olid lähituled ära blackiks tehtud ja uued ATEM klaasid ees.

tiit ütles, et AUTOTRADE-s kunagi pakuti.

Saatsin neile eile kirja ka aga tundub, et täna vaba päev seal kandis ja e-maili peale pole vastust tulnud.

Acar oli ka mingi koht aga seal nüüd vaja teha kasutaja jne ja asjale pihta ma kuidagi ei saa.

äää ja nüüd kuidagi imelik kodukas

http://www.varuosaka...oog/mark/bmw/55

kerige alla ja udutule klaas 1,60€ ???? no plää

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Xenonitega vist peab olema tulederegull ka (toimiv?)?

Tulederegull ja kojameesteta tulepesurid olid 2000 aastast või mis seal kirjas oligi, enneseda ükskõik aga faktiks jääb see, et tuleklaasil pole tähist ja tuledes ei või kasutada selleks mitte ettenähtud valgusallikaid(LED ja ksenoon)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tasuta ei anta midagi, kui need klaasid maksaks paar euri, sõidaks iga rullnokk lainurk peegliga ringi

Samas maksavad nad praegu ka niipalju, et iga rullnokk peaks jaksama toonklaasi või ksenooni asemel korralikuma tagavaate saamiseks selle soetada....

Eriti kahe ja enam auto omanikud ...

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

No kurja Greger :D kokukal on ka käinud neid 3000 xenoga pille ja vahel isegi on tunne, et rohekas kollakas on.

Eix :D ära nüüd sedasi ka vihja, et kui mul kaks pilli siis suudan osta jne :D kunagi ikka plaanin oma masinale ära osta, kuna linnas seda on tõesti vaja.

P2hkel: sinu need DJAUTO klaasid on tegelt natuke mõõdust välja, kuna Zhaft kes paigaldas need siis oli nendega natuke nikerdamist rohkem kui tavaliselt. läbimõõt on mingil põhjusel väike mill väiksem.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mis põhjustab E30-l säärase armatuuri pragunemise? Just silma jäänud väljamaa foorumites, kellelgi siin ka nii olnud? Pikaajaline päikese käes seismine või eeldan, et on armatuuri puhastatud mingi odava ja liialt kemikaale täis vahendiga, mitte tavalise puhta, niiske lapiga nagu pesulates?

IMG_0461.JPG

3670968500_c8584ede26_o.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Päike peaks põhiline süüdlane olema.

Kui olen USA foorumeid uurinud siis olen palju teemasi näinud, kus auto omanikud vahetavad armatuure välja. Põhiliselt need, kes elavad väga soojas kliimas.

Paar aastat tagasi kui Indias elasin,siis nägin ka väga paljudel autodel pragulisi armatuure. Ja autod ei olnud üldse vanad. Paljudel oli ka see hõbedane kate ees.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus