Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

õige otsus! täna sõitsime pärnupoole sõbra tüdrukule bussivasta, 10km enne pärnut sõidab mööda must a6 ja käsi kõrvat aknast näitab keskmist sõrme. mul tüdruk istus kõrval kuna ise olin ühe õlle võtnud mõtlesin et las asi jääb nii aga ei vana lehvitas veel julgelt näppu ja tulistas eesolevatest autodest räigelt mööda ja mul viskas räigelt kepsu kotti ütlesin pea kinni ja las sõber läheb rooli kes tagaistmel istus. pärnu piiris jõudsime audile järgi ja seal kus see kiiruse näidik on hakkab vana jälle aknast näpuga lehvitama, mul närv veel rohkem krussis. lihula ristis oli punane tuli ja otsustasin küsida siis mis värk on vana ei suutnud midagi öelda ja panin sitale lõuga. pärast tuli autost veel teine vend välja kel oli ka midagi öelda ja hakkas vehkima see lendas ka tänavale :) niiet mõelge enne kui kellegile näpuga vehkima hakkate

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sõge paluks detailsemalt sellest hetkest kui sa autost väljusid :D Ja üleüldse miks sa peale õlut roolis oled ?

valesti kirjutasin tahtsin kirjutada et istusin kõrval kuna olin ühe õlle võtnud ja tüdruk ei tahtnud talle järgi sõita seega siis läks kiirem juht rooli :) . kui autost välja astusin kõndisin kiirel sammul audi kõrval aknajuurde aken juba liikus elektrijõul ülespoole. panen käe aknavahele ja vaatan jumala võõras rahvas autos ning küsin kas mingi probleem või. vana tahtis vist öelda midagi aga mina sest aru ei saanud ning äsasin parema käega vanale kümpi ja istusin enda autosse tagasi vaadates veel tänavale mis oli rahvast täis ja kõik pingsalt jälgisid mis toimub. siis otsustas audi tagaistunud vend et ta tahab ka lõuga saada ja tuli autost välja oks oli nii laijali et mõtlesin kuidas ta sinna üldse ära mahtus. mul sõber kes roolis oli astus ka autost välja ta selline suur 105kg ja kiirejutuga poiss. astus kohe ligi ja väänas vanale ühe parem sirge nii et see suutis vaevu audisse tagasi roomata ja pidu oligi läbi fooris süttis roheline tuli ja sõidsime rahulikult edasi nagu poleks midagi juhtunud. kuradi teisekäigu sünkro läks ka pooleks millest on jube kahju.
  • Meeldib 5
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Nujah nuh ma üldjuhul olen suht rahulik inimene, aga eelmine nädal tööl olles tuli ja hakkas üks cityparki ahv mulle närvidele käima ja mõnitama ja kui sai paar kurja sõna öeldud jooksis mees nagu koer saba jalge vahel kodupoole. Suht naljakas on kui inimesed arvavad et nad on kõikvõimsad godzillad ja kui neile paar sõna ütled ja paar liigutust teed nutavad ja halavad nagu väikesed beebid. :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kolimise käigus ilmusid kunagi tehtud e30 kleepsud välja. Kuna mul pole neid enam kuhugi kleepida siis annan huvilistele tasuta ära.

Lõikasin paintis välja millised auto peal jäävad ka, mõõdud olid vist ~25x5cm. Mõlemat on umbes 10tk.

e30_kleepsud.jpg

Ja kes tegeles võimendite parandamistega siit? Taasavastasin võimendi mille pidid kunagi üle vaatama, ei mäletagi mille taha asi toppama jäi..

(Bolt B.350.1)

Muudetud , muutis markusH
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Nii mehed tõsist abi on vaja nüüd.

Vaja nüüd leida hea lahendus singeri õmblus masinate jalgade värvist puhastamist.

Kas kellegil on Tallinnas liivapritsi pakkuda jne ?

Kuna tõesti kiire on ja neid on vähemalt 13 tk. Muidu nõmme Sõõriku kohviku lauad jäävad koledaks oranziks :S

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus