Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Sul läks siis küll hästi :D Ma tõmbasin ka endaarust rahulikus kohas Nissaniga pmt mendi nina all kässarit ja kus alles tuli pahandama :D Ludas trahvi ka teha, kui mingid jäljed maas peaks olema :D ju siis ei olnud :D

  • Meeldib 2
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Eesti ei sakkinud üldse vaid hindamissüsteem sakib sajaga.

Hinnatakse põhimõtteliselt riiki, mitte laulu. Naaber naabrile.

Mõttetu jura. Salajane peaks olema, et tehtakse alles hiljem avalikuks, mis laulu mingi riik laulis :)

Ühesõnaga Poliitiline PAsk:D
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kuna jõusaalis saadud õlavigastus ei lasknud muud eriti teha kui Juurt ja Kivirähku kuulata raadiokastist ja eurovisiooni peale vaadata telkust siis võtsin niikaua viina kuni Eesti viimane oli, kui need vaking Leedukad meile punktid andsid ja me viimase koha kaotasime ei läinud enam mitte üks pits alla.

Mina olen pettunud, et me viimaseks ei jäänud.

olesja

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Korravalvurid vaatasid,et liiga kiiresti liigub auto,pidasid kinni ja tehti kohapeal põhjalik kontroll,poolenisti roniti taskulambiga isegi autoalla ja uuriti summuti sertifikaate jne.Päris pettunud oldi vist,kui V8 kapotialt ei leitud :D Mootori kinnitused jne vaadati kõik üle,et äkki ikka pole originaalmootor.

On keegi veel sellise asjaga kokku puutunud ...

Päris paljudele autodele teised mootorid pandud olen siit viimaselajal täheldanud aga vaevalt keegi väga neid ümber registeerimas käib :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Korravalvurid vaatasid...

nii rängalt pole küll kuulnud et kedagi pitsitama hakatakse, järgmine kord keeravad küünlad maha ja valavad vett täis et õige töömaht teada saada, päris debiilseks muutub see värk

  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

nii rängalt pole küll kuulnud et kedagi pitsitama hakatakse, järgmine kord keeravad küünlad maha ja valavad vett täis et õige töömaht teada saada, päris debiilseks muutub see värk

Mul oli ka sarnane lugu. Omasin siis 2000a Toyota Celica-t (väga korralik ja igast otsast lakutud ja originaal, isegi rehv oli originaal mõõdus).

Peeti kinni, küsiti, et miks ülearu kaasitan, ning miks summuti sellist lõrinat teeb, miks nii madalad rehvid, miks nii madal auto ja miks on taga antitiib, miks toonitud klaasid. Üldse päriti igasugu ulme küsimusi. Mehed mootoriruumi ei kippunud, kuid auto aluse roomasid küll läbi, ning olid auto dokidega kaua aega oma autos. Mingit pretensiooni ei esitatudki lõpuks, ning ei tehtud ka selgeks mis siis neile ei meeldinud. Ise mõtlen, et ehk kaebas keegi, kuigi ma ei huligaanitsenud. See juhtus kusjuures maal, pisikesel külavahe teel.

Muuhulgas kontrolliti üle tõkiskingad, tung, esma-abi pakk, varurehv, kustuti jne...KOkkuvõttes oli üsna veider kogemus. Ei näe ju igapäev, kui politsi onud su auto alust lampidega uurivad pinksalt :D

Rulliga loodan, et ei satu politsei ette :oops: SEal poleks pikka juttu :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus