Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Eks näis kas ise osa võtan, aga järgmise nädala alul ühed läbirääkimised tegema ja ehk selgub midagi head, aga sellest, siis juba üritusel, kui aga see etapp ei sõida veel, siis vaatama lähen kinldasti, aga ei ole veel kindel kas reedel või laupäeval.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

veidi nalja internetist :D

Käisin täna Rimis, et osta 20 kg kott Pedigree koeratoitu. Järjekorras seistes küsis mu taga seisev naine, kas mul on koer. Mida kuradit ta ometi mötles, elevanti pean kodus?

No igaljuhul otsustasin oma igavasse ellu lisada vähe vürtsi. Ma ütlesin naisele, et ei, mul ei ole koera, vaid olen otsustanud uuesti alustada Pedigree-dieediga. Lisasin, et see ei pruugi olla hea möte, sest ... eelmine kord löpetasin ma haiglas, kuid teisest küljest olin kaotanud 25 kilo selleks ajaks kui ma ärkasin intensiivravi osakonnas, kanüül mölemas käes ja voolik igas augus mis kehal leidub.

Ma ütlesin naisele, et dieet töötab nii, et topitakse taskud Pedigreed täis ja iga kord, kui näljatunne üllatab visatakse paar tükikest suhu. Pedigree on täielikult tasakaalustatud toit, nii et dieet töötab väga hästi. (Selleks ajaks kuulaks kogu järjekord körvad kikkis)

Naine küsis öudusega, kas olin sattunud intensiivravi osakonda, kuna sain koeratoidust mürgituse. Vastasin, et sugugi mitte: olin astunud ettevaatamatusest söiduteele nuusutades armsa kuldse retriiveri perset ja auto söitis meist mölemast üle.

Ees seisev mees naeris nii kövasti, et ma olin täiesti kindel, et ta saab infarkti.

Kaupluse juhataja kutsuti kohale ja mul keelati edaspidi Rimisse minna.

Homme lähen Selverisse...

  • Meeldib 3
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

kas põrandamatt on armatuuri serva alt või puhuri mootori tagant kuidagi veel eraldi kinni ka?

Keskkonsool (käigukangi ümbris) eemaldatud kuni puhurite osani, gaasipedaal maast lahti, kõik muud asjad lahti ja ära, aga nagu päris ära tulla ei taha kuidagi. Sikutasin ja üritasin, aga sealt tagant nagu ei taha päris tulla.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus