Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Mul tagasild alt ära ja ainuke võimalus on autot transportida treila peal või tagasild alla panna, aga tagasilda ei saa ilmselt täielikult alla panna enne, kui saab veovõllide remont komplektid kätte, rattalaagrid vahetatud ja diffri valmis ning alla. Ühesõnaga on igatepidi metsas kõik tänu lumele.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Just hetk tagasi helistati Seesam kindlustusest ja päriti mu müügis oleva auto kohta, et ega te ei taha autot rentida reklaami tarvis.

Neil vaja kummi vilistades parklas teha mingi reklaamklipp :D:lol:

Kes tahab mainet maha teha, siis võin numbri anda. (pakuti ca 30 € , vbolla räägib natuke rohkemaks)

Minu jaoks on selline pakkumine BIG-NO-NO

Kes tahab neile laenata oma autot paariks tunniks vms, siis võtke ühendust , kiirelt soovitavalt !

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kõne lõpus ütles neiu, et eks ma siis helistan veel kuulutusi läbi. Oleks pidanud ta kohe foorumisse juhatama :D

Kahju on see, et E30, on ja jääb "rullnoka" staatusesse igaveseks :( Vahet pole kas sa sussutad rehve parklates või liikled nagu tavaline kodanik...istud E30 roolis, kohe :BMW: nokk

Muudetud , muutis 001WSK
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Olen paarkorda end tabanud mõtlemast,et huvitav mida mööda pressivad kaasliiklejad mõtlevad kui järvevanal 50 alas venin neil 60-ga jalus :D

Tavaliselt ilmselt kirutakse rullikat nähes,et kuradi rullnokad kihutavad...

Samas olen kindel,et kui "härrad" kiirust mõõdavad siis olen mina esimene kes kinni peatatakse :huh:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ja kui sa 50 alas 60 jalus venid, siis mõtlevad kaasliiklejad ka raudselt, et kuradi bemmiraibe tolkneb siin jalus ja häirib liiklust,saaks ometigi linn puhtaks nendest , kihutades oleks samamoodi pinnuks silmas. Ma olen küll ja küll tutikate nooblimate masinate omanike ülbeid pilke saanud, umbes et mis sa tolkned siin oma raipega, ei jaksa autot osta ve, vaata mis pill mul on...:)

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus