Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Ise 740d-ga mõni aeg liigelnud ja suu venib isegi seitsmeka roolis kõrvuni. Mis puutub kütusekulusse, siis kui ta seitsmese peal maanteel 6,7 võtab ja linnas üle 10, siis võib ta rullika pea poole väiksemat kaalu arvestades ka ökoliikuriks nimetada. Vahe tuleb lihtsalt siin sisse, et ka öko puhul on sul vajadusel varuks 560Nm ja 180kW. :P

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Krt see rull jaba vahel sita keema ausõna kui nii lihtsalt tuleb põhjamatt välja aga kõik räägivad, et tuleb suure surmaga välja.

parem võtke päikest ja põletage selg ära siis on elu lill mina täna ei maga selili , kuna mässasin auto kallal.

Õllet jookseb nagu oja mina joon kge viina ka :P

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Päris selge vist ei ole :P

aga kui võimu ei ole ja mul levi puudub, siis eelduste kohaselt kuskilt juhe katki ? ja kui juhe katki ei ole ,siis kust viga otsida ?

Äkki on maki ja juhtmevaheline ühendus kehvapoolne, mul see otsik toimis ainult ühes asendis...

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tervist! Selline piinlik lugu, et e30lt tagasilda alt ära võttes suutsin ühe sillapoldi kõveraks väänata :oops:. Oskab keegi öelda kas neid polte üldse võimalik vahetada ka on ja kas neid müüakse ka kuskil?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

kelle rull täna sinine HARUTEEL harjumaal haapsalu poole tallinnast minna seisis?:P

numbrimärk oli mingi ...AMN rohkem ei mäleta, ilus tundus, keegi tuli kanamaa teepeal ka ilusa musta e30ga vastu :P sõitis haapsalu poole. sõitsin võrriga ise tln poole:D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus