Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

No ongi facebookil mingi jama küljes, siis äkki saab kogemata facebooki sõltuvusest lahti, kui mõni viirus facebooki konto ära sööb :D

Aga kellel facebooki pole või ei viitsi või ei saanud vaadata, siis see seal minu antud lingi peal on/oli interaktiivne video... Ja facebookiga tuli sisse ühenduda sellepärast, et videos näitab ühte meest (kes on pärit umbes nagu õudusfilmist) istub netis, kuulab jubedat muusikat kuskil urkas ja surfab facebookis kuni läheb sinu kontole...

Seal vaatab sinu sõpru ja pilte mõtleb ja vaatab kuni teeb piltide järgi kindlaks sinu asukoha umbes... ja siis sõidab sind otsima/tapma...

youtube video kus näeb enamvähem sisu ära

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Ma olen võtmed koos 3a.lapsega autose jätnud ja see suutis kesklukkustuse nuppule vajutada mis asetseb käigukangi taga 7-sel ja mina ei saanud siise ja laps ei saanud aru miks teda välja ei võeta .Meelitasin teist tükk aega elektriakna nuppule vajutama.Aga ega ma ei õppinud veel sellest veast teinekord jäätsin veel auto käima ja magava lapse autose tagasitules sama jama jälle,siis pidin varu võtme järgi minema kuna teda ei huvitanud apsolutselt see et uksed kuidagi lahti tuleksid.õnneks ei olnud kaugele vaja minna ainult 2km .koju. :rolleyes:

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Noormees ostab apteegist kondoomi: "Palun mulle üks kondoom, ma külastan täna oma pruuti. Aga tal on ka kena õde ja emal pole samuti viga, andke parem kolm tükki!" õhtul läheb ta pruudi juurde ja kutsutakse koos perega õhtusöögilauda. Noormees ei söö ega joo, on näost punane nagu peet ja vaikib kogu aja.. "Mis sul viga on? Kas toit ei maitse?" küsib pruut pärast sööki. "Toidul pole viga midagi, aga ma poleks iial uskunud, et sinu isa töötab apteegis müüjana!"

Soomes peatab ratsapolitseinik väikese lapse kinni, kes sõidab jalgrattaga. Politseinik: "Kas jõuluvana tõi sulle selle ratta?" "Jah!" vastas poiss. "Järgmine kord kirjuta jõuluvanale, et jalgrattal käib helkur ka küljes!" lausus politsenik ning kirjutas poisile 20€ trahvi. Poiss seepeale: "Kas jõuluvana tõi sulle selle hobuse?" Kuna tegemist oli ikkagi väikese poisiga, lausus politseinik: "Jah, jõuluvana tõi." "Kirjuta siis talle, et m...n käib hobuse all, mitte peal!" lausus poiss ning kõndis kodu poole.

Muudetud , muutis ///Mario
  • Meeldib 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus