Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Pinnavärvi ja rekkavärvi vahe on milles?

Püstol muidu olemas, aga see rulliga värvimine tundus kuidagi palju lihtsam.. :P

Põhimõte on järgmine- Võimalikult odav värv, võimalikult lihtne pinnale kanda. Peab olema matt värv, ei taha läiget. Edasi oskan juba ise :P

Oskab keegi aidata/soovitada?

Vahe on paksuse ja toonide hulgas. Ega sa rekkavärvi ka teglt rulliga peale ei kanna. Need kannavad rulliga, kel püstolit pole või ei oska kasutada. Rekkapinnavärv ikkagi ka püstoli jaoks mõeldud.

Matina saad kõiki toone. Pinnavärvile käib matistusaine sisse. Mida rohkem paned, seda matim on.

Mine värvifoorumisse ja räägi ära seal. Seal vähemalt kvaliteetsed tooted. Mingit jama pole ka mõtet tegema hakata. Kuigi see rulliga värvimine ja kodus värvimine kõlab juba veits selle moodi.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mine värvifoorumisse ja räägi ära seal. Seal vähemalt kvaliteetsed tooted. Mingit jama pole ka mõtet tegema hakata. Kuigi see rulliga värvimine ja kodus värvimine kõlab juba veits selle moodi.

Värvifoorum on küll viimane koht kust matti värvi saab- ei õnnestu see neil miskipärast. SpiesHeckeri ja Sikkensi toodetega paremini saanud.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Värvifoorum on küll viimane koht kust matti värvi saab- ei õnnestu see neil miskipärast. SpiesHeckeri ja Sikkensi toodetega paremini saanud.

ma arvan, et sa räägid äkki praegu mattlakkist? sellega jah, siuke mitte kõige parem kogemus.

aga pinnaka sisse matistajat, ei tohiks ju keeruline olla. mida rohkem paned, seda matim on.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

ma arvan, et sa räägid äkki praegu mattlakkist? sellega jah, siuke mitte kõige parem kogemus.

aga pinnaka sisse matistajat, ei tohiks ju keeruline olla. mida rohkem paned, seda matim on.

Matt laki otstarbest ma hästi aru ei saa, mis selle point on. Rääkisin siiski pinnakatest. Mulle räägiti ka igast imejutte, et ei tohi liiga paksu kihti panna ja mida kõike veel. Paraku teiste firmadega tuli rohkem matte :P

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Selge nüüd saad kuiva jalaga ringi vurada ja ei pea kumpareid kandma kogusaeg..... :P Aga mis kunde poolest saab :roll:

Hääletab kena neid ja väljas sajab elu padukas :twisted: Pead ilmselt sülle võtma 8)

kenad neiud ei hääleta...

[size=7]kui nad vähegi lahke anniga on... :P[/size]

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

krt see pühja keevitamine pole eriline tööö

paar tundi õlle kõrvale nokitsemist.

Lappide parajaks lõikamine ja sobitamine võtab ikka enamuse aega.

Ma oskan kogu selle jura peale vaid öelda joptvuju on MATT :P

To Einar:Jõudu ja jaksu su tegemistes :twisted: Et keevitus käpp ikka käes püsiks :P

Ja vaata,et üksteise peale ei keevita vaid alla :D

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus