Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

  • 5 nädalat hiljem...
  • 3 nädalat hiljem...

Õhtust kaaskannatajad. Mure siis mu talvebängeriga. E46 2.8 142kw.

Käima laheb poolest pöördest, aga vot soojenedes hakkab tsirkus pihta, pöörded koiguvad nagu ameerika mäed. Vahepeal sureb isegi välja. Töösoojaks minnes käib kui antsu viiul, mitte yhtegi probleemi.

Kellelgi ideid mida veel surkida?

Ossiga sai vända andur vaadatud, tootab

Molemad lambdad tootavad.

Temp andur kontrollitud.

Uued küünlad

Diagnost vigu ei naita

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 2 nädalat hiljem...
  • 2 nädalat hiljem...
  • 1 kuu hiljem...

Nonii madalduskunnid, äkki jagate kogemusi, huvitavad just madaldusvedru teemad unikatel, kes kui palju alla lasi ja kuidas auto istuma jäi, ning kas ka vedrutootjatel on vahet? Endale panin 60/40 r4 variandi ja tagumine ots vajus liiga koopasse ning eest tahaks nagu veel madalamaks saada.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Mul jääb pm uus komplekt üle uuel nädalal. max 200km all olnud. Samuti 60/40

Kuidas touringu all jäävad? ei oska öelda. Kupee all kena. Vedrudel koodid peal,aga need väga ei ütle google abiga miskit. Pigem proovimise teema. 

325ix touringu alla sai paigaldatud mingi madaldus. vajus samuti tagaosa liiga koopasse.Hiljem Eix lisas miskid 20mm kõrgendused. siis jäi idekas. 

 

20220324_174211-01.jpeg

20211026_162608-01.jpeg

Muudetud , muutis extreme327
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 3 nädalat hiljem...

Heips, kuna fb mingit normaalset vastust vms ei tulnud, äkki on siin suurem lootus.

nimelt kas siin leidub isikut, kes teab rulle peast läbi ja lõhki ning on nõus tulema mulle keila kanti garaazi ja näpuga näitama, kus peaks kere juhtmestik jooksma? Muidugi vaeva tasun ka ära.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus