Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

  • 3 nädalat hiljem...

Kas mõnel siinsel ekspertil on veidi aega, et välja tuua, mis on rulli sillatalade ja õõtsade levinumad kohad, mis ära roostetavad, ära painduvad, katki lähevad, jne.

Eriti hea oleks kui saaks mingit pildi materjali ka nende kohta. Oleks lõputöö kirjutamisel äärmiselt abiks. Heameelega suhtleks privas, et siin mitte üleliigset teksti mitte toota🙂

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

  • 1 kuu hiljem...
  • 2 nädalat hiljem...
  • 2 nädalat hiljem...

Üldine konsensus, kui madaldab rohkem kui 20mm peaks lühema käiguga amort ka olema. 

Isiklikult ca. 40000 km läbinud kõige odavama JOM 60/40 komplektiga (touringu komplekt sedaanil tegelikult kuna sedaani 60/55 komplektiga lihtsalt lohises mööda maad tagaosaga kui vähegi keegi taga istus). Maksis vist 160€ kogu sett ja selle raha eest ma ei tea, patt justkui viriseda. Veidi ehk liialt jäik aga samas täiesti sõidetav.

  • Aitäh 1
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Pole mõtet koopiaid voolida. Pane kitsam rehv 14 tollisele originaalveljele. Läheb paremini kerima ja odavam rehvi põletada. Lisaks säilivad originaalkoopad. Ma olen kuulnud, et enne põletamist tuleks veel 4 atsi rõhku rehvi panna, siis jällegi lihtsam ketsi teha. :memeLol:

Muudetud , muutis TrvP
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus