Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

2 tundi tagasi, tisler ütles:

@extreme327 andmete järgi M50b25 ja M30B35 vahe ~15kg ja 316i peale b25'tesi topitud küll

See tühja püstaku kaalude vahe ja mu meelest oli see 27kg tegelikult. M50 on kollektor jms pudru plastikust juba, mis ümber mootori. Aga minu autol esitelg 700+ ja tagatelg 800+ lubatud, sellega peaks ilusti normi mahtuma m30ga.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Raske vist analüüsida, kas jebib soft või on riistvaraline. Kui tõsine soov parandada, siis alustaks ehk resettimisest ning kui firmakam toode, siis võib hiinamaalt ka neile kommiraha eest varuosi saada. Tükkide vahetamine võib muidugi üsnagi jantimine ning närvesööv olla. Varuosade sobivus ning kas ta üldse toimima hakkab ka garanteeritud pole.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Keegi omale autosse valget (elevandiluu) karva nahka ei tahaks panna, mul on pakkuda, tumepruuni on ka.

Hinna saaks turul pakutavast poole odavamaks.

DSC_0496.JPG

 

588347f31criol.jpgcriollo.png865a9560f105debc85c798493edb8620.jpg

Pruuniga jääks umbes selline aga pisut tumedam.

Muudetud , muutis ryan
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

@eix22 Lisaks Maxi soovitustele. Garantii enam ei kehti eks? Tarkvara uuendust ei saa teha? Kas "Device Manager" alt suudad kaamera üles leida ehk kas seal nimekirjas see kaamera on olemas?

 

@extreme327 Variant loovutada sümboolse hinnaga osta.ee-s või hinnavaatluse foorumis selline katkine tehnika. Ma alati tahtjad leidnud. :beer2:

Muudetud , muutis TrvP
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Armatuuri lammutamisel tuli umbes kindalaekast vasakul üleval välja üks lüliti, millel kolm asendit.  Hetkel pilti ei saa teha, kuid kellegil aimu, millega tegemist? 316i '88. Lüliti ise selline suurem, kohmakam ning kollakas.

Muudetud , muutis tisler
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus