Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Need esimeste nurkade remondipalad tunduvad küll väga mõttetutena seal lehel. Kes tehase specsile ei taasta, neil seda ruutu vaja ei ole sinna alla ja kõik muu on 5 minutit plekki voolida. Kõigil, kel need kohad mädad, on vaja nagunii palju suurem osa plekki välja vahetada.  Selle 50 euro eest asja nagu pole üldse.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

12. syyskuuta 2019 kell 14:59, Fox ütles:

Tuleks selle paljuräägitud pooltelgede teema juurde tagasi.

 

Logistasin nädalavahetusel murelikult enda sõiduki poolteljed üle ja tõdesin, et lõtk täitsa tuntav.  Kuskilt kvaliteetseid jämedamaid pooltelgesid peale ei paista tulevat ja isegi lõtkuga pooltelgesid müüakse juba 50+ euri tükist :O  On kellegil mingi "plaan B" ka olemas, või sõidame kõik nii kaua kui originaaltükke jätkub, ning siis rakendame hobuse E30 ette? :D

 

Mis seal pooltelje juures nõrgim lüli on, mis harilikult järgi annab? võll ise pooleks või laguneb ots ära? Taastada ei anna kuidagi?

On olemas ju B osa jämeda võllid mina ostsin ja siiani on ilusti vastu pidanud . Ostsin aeromootorsist.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

4 tundi tagasi, hiis ütles:

On olemas ju B osa jämeda võllid mina ostsin ja siiani on ilusti vastu pidanud . Ostsin aeromootorsist.

 

Küsiks üle, mis mootoriga rulliga tegemist ja mis tootja osa? Ja kõige olulisem küsimus, millist kasutust auto saab? :D 

 

Mul omal kogemus B-osa võllidega puudub, siinsamas teemas umbes 3 lk tagasi on aga arutelu, kuidas kõige etem b-osa võll on ka kehvem kui kasutatud originaalid.

Olen kuulnud veel mingit saunanaiste juttu, et e30 võlli otsi annab vahetada e39 omade vastu, on sellel jutul tõepõhja all?

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

19 tundi tagasi, Fox ütles:

 

Küsiks üle, mis mootoriga rulliga tegemist ja mis tootja osa? Ja kõige olulisem küsimus, millist kasutust auto saab? :D 

 

Mul omal kogemus B-osa võllidega puudub, siinsamas teemas umbes 3 lk tagasi on aga arutelu, kuidas kõige etem b-osa võll on ka kehvem kui kasutatud originaalid.

Olen kuulnud veel mingit saunanaiste juttu, et e30 võlli otsi annab vahetada e39 omade vastu, on sellel jutul tõepõhja all?

Hm pole ju raske leida mis autole need läksid. 325i all on ja sõidan vahest normaalselt ja vahest ikka ka,kiirelt :winking-face:mingit ringrada ma temaga just ei sõida . Otsisin pilti kus nad karbis olid aga ei leidnud enam.   Kui õieli mäletan oli tegu nende GSP  võllidega .Varsti pea 2a.all olnud . Ma eisaanud ka miski pärast aeromootorsi lehte lahti ei tea kas äri on läbi juba neil. Aga alasi lehel on igasugu variante müüa isegi SKF omad mis maksavad 260 kuni 358 tk.vist oli. Ma ei viitsinud enam nende vanadega jamada . Peaks isegi olema 1 kerge loksuga kuskil ja  teisi millel otsad on lahti vôetud . Mis varsti metalli ehk rändavad.https://alvadi.ee/kataloog/varuosa/14386083/10713

Muudetud , muutis hiis
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Aga kas jaurvad ikka oma tehase komplektsust? Mõtlen, et mul hetkel sportistmed sees, kas peaks nende meeleheaks originaalid tagasi panema ette näitamisel. Mäletan, kui värvimuudatust käisin ette näitamas, siis hakkasid nutma, et auto pole komplektne, nad ei saa teha vajalikku hiireklõpsu arvutis. Sellepeale ronisn treila peale, tirisin salongist tagastange välja ja visksin sealsamas auto külge ajutisel. Küsisin, et kas auto nüüd muutis värvi või on endiselt selline nagu ennem palusin passi kirjutada.. Neile väga ei meeldinud mu lause aga tehti siis ikkagi hiireklõps ära😀. Küsimus siis selles, et kas kontrollivad ainult seda milleks avalduse kirjutasin või vinguvad ka muude asjade kallal mis autol nende arvates valesti on. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tõsi,tahad miskit muuta passis ja läed autot näitama siis hakkavad ükskõik mis jamaga suht pihta mis ei sobi kuigi murega millega sinna läed näiteks ei köi need asjad ültse kokku.

Võtsin just ühe e36 arvele. Kuna rehvid ei pea olema enam originaal mõõdus siis seega ei hakanud 17 tolliseid alt ka enam ära kruttima. 

Paberi majandus ok ja tuldi välja autot ülevaatama siis nii kui uksest välja sai hoidis 2 käega pead kinni ja esimene lause oli,et mis rattad need all on. Valed ju. Oi kus käis 2 korda ümber auto ja vangutas pead,et koopast väljas ja suured. Esialgu siis ikkagi tundus jäi rahule siis vähe ajapörast ütles läeme uuesti välja ja vaatame üle. Pidin rooli keerutama ja kohapeal liigutama tiba ja vaatas ega koopasse ei köi ning tehti ikka paberid öra.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus