Hüppa postitusse

Lobamokkade rubriik


P2hkel

Soovitatud postitused

Keegi teab, kuidas G240 316i M40 pealt istuks M52 otsa? Kas M20 hooratas istub sisse või mis oleks parim variant? Kardaani kohta ka kuskil infot? 316i swapi kohta nii vähe infot liikvel, kaevan foorumis veel, ehk leian midagi.

Muudetud , muutis jan17
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

3 tundi tagasi, ryan ütles:

Pane siis link ka , kus sellist kraami müügis on !?

Pole ju linki küsitud ning, kes otsib see leiab- vana hea google. Ma pole siin mingi müügimees, et reklaami teeks.

Muudetud , muutis Max.
Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Noo aga ikkagi oleneb mida tahad. Kas tahad lihtsalt odavat jama all,et öelda nöe mul autol coilid all või tahad ka reguleerida nii kõrgust kui ka jäikust eraldi ja soovid,et tootel oleks ka eluiga. See on nagu ise ütlesid äärmusest äärmusesse. Eestis meil pole vist väga palju e30 omanikke kellel coilid all ja ma ei mõtle odavaid jom vms tooteid. Pigem loe välismaa e30 foorumites kasutajate arvamusi ja proovi omale selgeks teha mis eesmärgil ja milliseid sul vaja. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus